Kahve Falında Emzik Görmek

Kahve Falında Emzik Görmek
4 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 2.305 kez okundu.

Kahve falında emzik görmek; evli olan fal sahibi için çocuk sahibi olacağını müjdeler. Falına bakılan kişi bir evlat sahibi olmak istiyorsa, çok yakında bu dileği gerçekleşebilir. Hatta bazı âlimler fincanda beliren emzik işaretini ikiz veya üçüz bebek sahibi olmaya da yorumlar. Falda emzik görmek; bekâr olanlar için de bir yakınlarının bebek sahibi olacağı müjdesini alacaklarına yorumlanır. Hane içerisinden birinin hamilelik haberini alabilirsiniz.

falda emzik gormekKahve fincanında emzik şekli çıkması, genelde güzel olayları müjdeler. Tabi, bu sembolü yorumlarken fincandaki konumunu da dikkate almak gerekir. Eğer fincan içerisindeki emzik figürü aşağı dönük bir şekilde görünüyorsa, bebek bekleyenlerin erkek evlat sahibi olacakları yönünde bir yorum yapılır. Tam tersi, fincandaki emzik figürü yukarı doğru bakıyorsa bebek bekleyenlerin kız bebeği olacağı şeklinde yorumlanır. Kahve tabağında emziğin anlamı, akrabalarınızdan alacağınız çok güzel haberler olduğu yönündedir. Evlilik haberi alınabilir. Ya da bir akrabanızın bebek beklediğini öğrenebilirsiniz.

Falda görülen emzik sembolü, bazı fal bakan kişiler tarafından sofra bereketinin artması ve elinize bol para geçmesi yönünde yorumlanır. Çalışan kişiler kazandıkları paranın bereketini fazlasıyla görecekler ve evlerinde bolluk eksik olmayacak. Fincanın ortasında emzik işareti varsa, fal sahibini hayırlı olaylar bekliyor demektir. Bekârsa, aşk veya iş hayatında onu bekleyen güzel olaylar vardır. Evliyse, herkese müjdeli bir haber verebilir. Evlat sahibi olan fal sahipleri ise, çocuklarının başarıları sayesinde çok mutlu olabilirler. Aile içinde huzur artacak ve aile bireyleri arasından sorunlar çözülmeye başlayacak. Fincanın kenarında emzik sembolü varsa, geçmişte yaşanan olumsuzlukları unutarak geleceğe umutla bakmanızın sizler için en hayırlısı olacağı anlamına gelir. Kahve falında emzikli bebek görmek, sevap işlemek ve irfan sahibi insanlarla tanışmak olarak değerlendirilir.

Kahve falında emzik ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, hayırlı işlere vesile olabilirler ve sevdikleriyle çok güzel haberler paylaşabilirler. Evlat sahibi olmak isteyen ve evlat özlemi duyanların duaları tez zamanda kabul olabilir. Yine, maddi yönden bir çıkış sağlanabilir.

Kahve fincanında emzik sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında emziren kadın görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git