Kahve Falında A Harfi Görmek

falda a harfi

Kahve fincanında A harfi çıkması, genellikle ismi “A” harfi ile başlayan bir düşmanınız olduğuna ve ondan gelecek zarara yorumlanır. Fincanda veya tabakta çıkan A harfi; aynı zamanda isminin baş harfi A olan bir kişiden kötü bir haber almaya veya bu kişinin size zarar vermesi manasını da taşımaktadır. Bu kişi çevrenizden biri de olabilir; aynı zamanda akrabanız da olabilir. Eğer fal sahibi isminde A harfi olan birinden şüpheleniyorsa, fal yorumcusu o kişiden gelecek tehlikelere karşı uzak durmasını ve temkinli davranmasını temkin eder.


falda a harfiKahve falında A harfi görmek; fincandaki konumuna ve yanındaki sembollere bağlı olarak farklı manalar taşıyabilir. A harfini işaret eden kişi tahmin ediliyorsa, fal yorumcusu harfin yanındaki simgelere de bağlı olarak, o kişi hakkında çok daha detaylı bir yorum yapabilir.

Bazı rivayetlere göre; kahve falında A harfi anlamı, yeni tanışacağınız ve hayatınıza girecek kişilere işaret eder. Eğer fincandaki A harfi ters ise; isminde A harfi taşıyan kişi ile bir süre uzak kalacağınız ya da ayrılık, küslük yaşayacağınız şeklinde yorumlanır.

1 yorum

1 geri izleme / bildirim

  1. Kahve Falında C Harfi Görmek | Fal Yorumları

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*