Kahve Falında Ağaç Görmek

falda agac gormek

Kahve fincanında ağaç sembolü çıkması, falına bakılan kişinin ailesini ve haneyi temsil eder. Ağacın dalları, meyveleri ve yaprakları varsa; ailenizdeki bireyleri sembol eder. Eğer fincandaki ağacın dalları ve meyveleri çoksa, hanenizdeki kişi sayısının çoğalacağına delalettir. Bu da; haneden birilerinin evleneceğine veya çocuk sahibi olacağı anlamını taşır.

falda agac gormekKahve falında ağaç görmek; bolluk, bereket ve huzuru temsil eder. Falına bakılan kişi erkek ise; yeni bir işe girebilir ya da kendi işini kurarak başarıya ulaşabilir.  Falına bakılan kişi kadın ve bekarsa; bu sefer tez zamanda evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına yorumlanır. Ağaçtaki meyveler genelde çocuk sayısını gösterir.


Kahve falında ağaç kökü görmek; yaşamınızdaki belirsizliklerin zamanla çözüme ulaşacağına ve hayatınızda sağlam kararlar alarak, başarıya yaklaşacağınız yönünde yorumlanır. Kahve falında ağaç kökü sembolü, birbirine destek veren aile bireylerini de simgeler.

Kahve fincanı veya kahve tabağında çıkan elma ağacı sembolü, fal sahibinin tez zamanda mutluluğu yakalayacağı ve aşkı bulacağına delalettir. Falda ağaç görmek; ailenizle beraber mutlu günlerin sizleri beklediğine ve umutlarınızın yeşereceğine de yorumlanır. Kahve falında ağaç ve kalp çıkması; beklenen aşkın çok yakında olduğu anlamını taşır. Eğer falda çam ağacı sembolü çıkarsa, yeşeren umutlar ve yeni kararlar manasına gelir. Falda selvi ağacı görmek ise; hayatınızı sil baştan kuracağınıza ve yeniden doğuşa yorumlanmaktadır.

1 yorum

2 geri izleme / bildirim

  1. Kahve Falında Orangutan Görmek | Fal Yorumları
  2. Kahve Falında Maymun Görmek | Fal Yorumları

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*