Kahve Falında Bacak Görmek

falda bacak gormek

Kahve falında bacak görmek; iş hayatında yaşanacak terslikler ve ardından para kaybedeceğiniz anlamına gelir. Maddi açıdan yaşanacak bu olumsuz gelişmeler, aile hayatınızı da kötü yönde etkileyebilir ve aile içi huzursuzluklar meydana gelebilir. Falda bacak görmek; bazı fal yorumcularına göre de sorumluluklarınızın artacağına yorumlanır.

falda bacak gormekKahve fincanında çıkan bacak sembolü, pek de olumlu şekilde yorumlanmaz. Fal sahibi hem maddi, hem de manevi açıdan çıkmaza sürüklenebilir. Yakın süreçte yaşayacağı maddi kayıplar, daha stresli bir döneme girmesine neden olacaktır.


Kahve falında iki bacak görmek; sorumlulukların iki katı artacağına ve bir kişinin sizin sırtınıza daha faz yük vereceği manası taşır. Yakınlarınızdan birine yardım etmek zorunda kalabilirsiniz ve bu durum size ağır sorumluluklar getirebilir. Kahve falında insan bacağı sembolü; aynı zamanda ev ya da araba gibi bazı mal ve mülklerinizi satışa çıkarmak zorunda kalacağınız şeklinde yorumlanır. Kahve falında uzun bacak görmek; maddi kayıpların yavaş yavaş olacağına delalettir. Kahve falında bacak ve ayak görmek ise; yeni bir araba alacağınıza yorumlanır. Evli kişiler için bu sembol yeni bir kız evlat dünyaya getireceğine yorumlanmaktadır.