Kahve Falında Çizme Görmek

Kahve Falında Çizme Görmek
5 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 8.428 kez okundu.

Kahve falında çizme görmek; kriter ve sorumluluk sahibi insanlar ile ortak işler yapılacağına yorumlanır. Çalışma arkadaşlarınızdan biri size baskı uygulayabilir ve size karşı daha otoriter bir yaklaşım sergileyebilir. Falda çizme görmek, genelde iş hayatında meydana gelecek bir takım olaylara ve kişilere yorumlanır. Çalıştığınız yerde sizi yönlendirmek isteyen biri olacak.

falda cizme gormekKahve fincanında çizme çıkması, bazı yorumcular tarafından ani bir yolculuk planı yapılacağına yorumlanır. Bu yolculuğun ani olması sizi endişeye sürüklemesin. Tam tersi alacağınız müjdeli havadis sonrasında yolculuğunuz olacak. Bu yolculuk kısa süreli olmayacak.

Falda görülen çizme sembolü, bazen cebinize girecek toplu paraya işaret eder. Fincan içerisindeki çizme sembolü topuklu ayakkabı ile benzerlik gösterebilir. Kahve falında topuklu çizme görmek, iş hayatında takdir toplayacağınız önemli bir başarının kahramanı olacağınıza yorumlanır. Kahve falında bot çizme görmek ise, bir anda şansınızın açılacağına delalettir.

Kahve falında çizme ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, iş yerinde ve sosyal çevrelerinde bir anda yükselişe geçecekler. Size baskı uygulayan çalışma arkadaşınız veya patronunuz, aynı zamanda başarılı olmanızda da önemli bir etken olacak.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git