Kahve Falında D Harfi Görmek

falda d harfi gormek

Kahve falında D harfi görmek, çoğu fal yorumcularına göre boş yere harcanacak para ve savurgan bir insana yorumlanır. D harfi ile ismi başlayan biri paranıza göz dikecek. Bu kişi gelecek günlerde sizlerin aklını çelerek, borç para almak isteyebilir ya da sizi bir işe ortak etmek için ikna edebilir. Ancak o kişinin aklına uyarak atacağınız her adımda zarara uğrayacaksınız. Falda D harfi görmek; isminde bu harfin geçtiği bir insanla tanışmaya ve bu insandan gelecek maddi zarara yorumlanır.


falda d harfi gormekKahve fincanında D harfinin çıkması, bu harfi isminde bulunduran kişilere karşı şu sıralar dikkatli olmanız yönünde sizleri uyarır. Bu kişi sizin malınızı ve mülkünüzü ziyana uğratmak isteyecek. Hatta kazancınıza göz dikerek, sizi yanlış yollara sürükleme gayesinde olabilir. Fincan içerisinde D işareti ve yol varsa, isminde bu harf geçen insanın uzak bir yerden size misafir geleceğini ifade eder. Gelecek kişi size baya bir masraf çıkaracak.

Kahve falında D harfi ne demek?” diye merak ediyorsanız, şu günlerde paranıza daha bir sıkı sahip çıkın. Özellikle birikimi olanlar bu konudan kimseye bahsetmemeye özen göstersinler. Zarar ve ziyancılıktan uzak durun. Kahve falında D sembolü kimi zamanlar evlenilecek kişinin baş harfine de yorumlanmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*