Kahve Falında Kaşık Görmek

Kahve Falında Kaşık Görmek
5 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.124 kez okundu.

Kahve falında kaşık görmek; kazandığınız paranın çok bereketli olacağı anlamına gelir. Şansınız açılacak ve para kazancınız artarak, aile içi refahınız da yükselişe geçecek. Aynı zamanda elinize geçecek fırsatları değerlendirirken daha dikkatli olmanız yönünde bir uyarı manası taşır. Falda kaşık görmek, bazı yorumculara göre bir tatile çıkmaya ya da yolculuk yapacağınıza yorumlanmaktadır.

falda kasik gormekKahve fincanında kaşık çıkması, bazen sizi seven insanlara karşı daha iyimser olmanız yönünde bir uyarı şeklinde yorumlanır. Sevdiklerinizi ihmal etmeyin. Şu günlerde onların hatırını sormanıza çok ihtiyaçları var. Özellikle bir arkadaşınız sizinle dertleşmek isteyebilir.

Falda görülen kaşık sembolü, akrabalarınıza ve sevgilinize karşı daha sıcak yaklaşımlarda bulunmanızın çok daha iyi sonuçlar doğuracağına yorumlanır. Evli kişiler eşlerini ihmal etmemeli ve bazı konularda desteklerini esirgememeliler. Yine anne ve babanıza karşı daha duyarlı olmanız, onları şu günlerde mutlu edecektir. Kahve falında çay kaşığı görmek, sizinle arkadaş olmak isteyen birinin sürekli etrafınızda dolandığına haberdar eder.

Kahve falında kaşık ne demek?” anlamını öğrenmek isteyen okuyucularımız, içlerini ferah tutmalılar. Bu sembol başarının kapılarınızı aralayacağınıza yorumlanır. Dost meclisinde parmakla gösterilen, saygın bir insan olacaksınız. Hayat arkadaşınız ve yakınlarınıza karşı sempatik olmak ve hatırlarını sormak, ilişkilerinizde mutluluğa erişmenizde kilit noktadır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git