Kahve Falında Penguen Görmek

Kahve Falında Penguen Görmek
5 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 6.938 kez okundu.

Kahve falında penguen görmek; amaç ve ilke edinmiş olduğunuz bir takım isteklerinizin gerçekleşmesine çok kısa bir müddet kaldığı anlamına gelir. Özellikle yüksek bir hedefi olan kişiler, bu hedeflerinin olmayacağı konusunda karamsarlığa düşmemeliler. Çünkü çok yakında bu dilediğiniz şey gerçek olacak. Bir kariyer hedefleyen, zengin olmak ya da mal mülk alma hedefi olanlar, bu isteklerine tez zamanda ulaşacaklardır. Falda penguen görmek, aşk hayatında da çok güzel manalara gelir. Hayatınızın aşkını bulmanız an meselesidir, diyebiliriz.

falda penguen gormekKahve fincanında penguen anlamı, çoğunlukla pozitif gelişmelere yorumlanır. Penguen figürü kahve fincanının ortalarına doğru çıktıysa, üç vakte kadar hedefinize ulaşacaksınız. Yolunda gitmeyen bir takım olaylar olabilir. Bu olumsuzlukların hayatınızı mahvetmesine izin vermeyin ve enerjinizi yüksek tutun.

Falda görülen penguen şekli, azim ve zaferin simgesidir. Bazı fal yorumcuları penguen sembolünü erkek çocuk sahibi olmaya yorumlarlar. Kimi yorumculara göre ise, neşeli günlere ve güzel arkadaşlıklara yorumlanır. Hayatınıza temiz bir sayfa açmanıza çok az bir süre kalmıştır. Bir müddet daha sabırlı olarak, çalışmalarınızın ödülünü fazlasıyla alacaksınız.

Kahve falında penguen ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, sosyal ortamlarda çok popüler biri haline gelebilirler. Şu günlerde kendinizi daha enerjik ve neşeli hissetmeniz, dostlarınızın size imrenmesi ve sizle zaman geçirirken keyif almasını sağlayacak. Hedeflerinize yaklaştıkça, kendinizi çok daha iyi ve mutlu hissedeceksiniz. Bu durum evli olan kimselerin aile hayatına da güzel şekilde yansıyacak.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git