Kahve Falında Şemsiye Görmek

Kahve Falında Şemsiye Görmek
9 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 4.574 kez okundu.

Kahve falında şemsiye görmek; fal sahibinin iş hayatında yükselerek her geçen gün daha ileri mevkilere geleceği anlamına gelir. Mertebeniz yükselebilir ve hatta müdürlük, patronluk ve başkanlık gibi çok özel konumlara gelebilirsiniz. Çalışmayan bireyler ve ev hanımları ise, zor zamanlarında dostları tarafından korunacaklardır. Falda şemsiye görmek, yüksek kıdeme sahip insanlar ile bir arada olacağınıza, birlikte bir iş yapmaya delalettir.

falda semsiye gormekKahve fincanında şemsiye anlamı, zor zamanlar geçiren fal sahiplerinin bu sıkıntılarını teker teker atlatacaklarına işaret eder. Arkadaş çevrenizde sizi seven insanların olması, sizlere fayda sağlayacaktır. Eğer arkadaşlığına güvenmediğiniz bir kimse varsa, o kişiden uzak durmanız şeklinde uyarı anlamı da taşır.

Kahve falında ters şemsiye görmek, ters giden işlerinizin rayına gireceği manasına gelir. Falında ters dönmüş şemsiye sembolü çıkan kişiler, sürekli akıllarına takılan bir konuyu netliğe kavuşturabilecekler. Kahve falında şemsiyeli adam görmek ise, İş hayatında hedeflediğiniz kariyere ulaşmakta size yardım edecek güç ve kıdem sahibi bir insana işaret eder.

Kahve falında şemsiye ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, okul ve iş yaşantılarında olumlu gelişmeler ile beraber daha huzurlu olacaklar. Falında şemsiye şekli çıkan kişilere kötü beslenme alışkanlıklarından kurtulmalarını öneriyoruz. Çünkü bu sembol sağlık sorunlarının olacağının da manası olabilir.

www.falyorumlari.com sitemizde kahve falınızda yer alan Kahve Falında Mendil Görmek isimli makalemizi okuyabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git