Kahve Falında Yarasa Görmek

Kahve Falında Yarasa Görmek
7 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 5.479 kez okundu.

Kahve falında yarasa görmek; gelecek günlerde hayatınıza girecek bir insanın size bir hayli fayda sağlayacağına yorumlanır. Bu kişi ile aynı işi yapıyor olabilirsiniz. Size faydası iş hayatında dokunacaktır. Falda yarasa görmek, evli kadınlar için kayınvalideleri ile bir çatışma yaşayacakları manasına da gelir. Bir konu yüzünden kavga etmek zorunda kalabilirsiniz. Ya da geçmişten beri biriken bir takım sorunlar en sonunda gün yüzüne çıkarak, ikinizi karşı karşıya getirebilir.

falda yarasa gormekKahve fincanında yarasa sembolü, genellikle sizi mutsuz edecek olayların habercisi olarak adlandırılır. Başınızdan geçecek bir olay, sizin paniğe kapılmanıza ve gerilmenize neden olabilir. Hatta gelecek günlerde büyük bir korku yaşayabilirsiniz ve kendinizi toparlamanız uzun süre alabilir.

Falda görülen yarasa sembolü, bazı fal yorumcuları tarafından sofranızın bereketinin kaçacağına yorumlanır. Yine haram mala ve üç kağıtçı bir insanın varlığına işaret eder. Kahve falında yarasa kanadı görmek, falına bakılan kişinin tüm endişelerinin boş yere olduğuna yorumlanır. Bu endişeler sizin çalışma enerjinizi de düşürmektedir. O nedenle bir an önce içinizi rahatlatmalı ve daha pozitif düşüncelere yönelmelisiniz. Kahve falında yarasa ve insan figürlerinin yan yana olması, maneviyatın yükselişine ve dini konulara daha çok ilgi göstermeye yorumlanmaktadır.

Kahve falında yarasa ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, kazançlarının düşmemesi adına özel hayatlarındaki sorunlar ile boğuşmak yerine, daha çok kendi işlerine vakit harcamalılar. İş performansınızı arttırmazsanız, para kaybınız bir hayli fazla olacak. Birçok fal yorumcusu yarasa şeklinin fincanda ya da kahve tabağında çıkmasını şansınızın bir anda düşüşe geçeceği şeklinde yorumlarlar. Şansınızın azalması sinir bozucu bir durum olabilir. Şu günlerde çok sinirli davranışlar sergileyebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git