Kahve Falında Kalp Görmek

falda kalp gormek

Kahve falında kalp görmek;

Duygusal açıdan kendinizi daha yoğun hissedeceğiniz bir döneme girdiğinize ve özel hayatınızda mutluluğu yakalayacağınıza işaret eder. Çevrenizde sizi seven insanlar kalacak ve sizi özel hissettirecekler. Umudunuzu yitirdiğiniz konularda bazı sürprizler olabilir. Falda kalp görmek, iş hayatında ciddi bir döneme gireceğinizi haberdar eder. Artık kendinizi daha ciddi ve hassas işlere adayacaksınız ve bu doğrultuda daha önemli kararlar alacaksınız. Böylelikle finansal konularda da sürpriz gelişmeler yaşanacak. Cebinize daha fazla para girmeye başlayabilir. Para sıkıntısı çekenler de yakında gün yüzü görecekler demektir.

Kahve fincanında kalp şekli çıkması

falda kalp gormekGenellikle umut edilen hayallerin gerçek olması, aranan aşkın bulunması ve maddi konularda refaha erişmek şeklinde yorumlanır. Tabi, bu şeklin fincan içerisindeki konumu da önemlidir. Eğer fincanın ortasında kalp figürü belirmişse, falına bakılan kişi tez zamanda aradığı aşkı ve sevgiyi bulabilir. Sevdiğiniz insanın size karşı ilgisi artabilir ve birlikte ciddi kararlar alabilirsiniz. Bekarsanız, ufukta bir evlilik var demektir. Fincanın kenarında kalp işareti varsa, bu sefer de fal sahibinin aşk hayatında hareketli bir döneme gireceğine yorumlanır. Hiç beklenmedik haberler alabilirsiniz ve sizden hoşlanan birileri duygularını açığa vurabilir. Tabi, aşk hayatınızda duygusal yönden karışıklık da söz konusudur. Kahve tabağında kalbin anlamı, hane içerisinde akrabalarınızın gözünde değerinizin artması ve dayanışma ortamının olması yönünde yorumlanmaktadır. Aile bireyleri de sizleri mutlu edecek güzel sözler söyleyebilirler. Aile içi bağlarınız gelecek günlerde güçlenecek. Sizin düşüncelerinizi de önemsemeye başlayacaklar ve destek talep edecekler.


Falda görülen kalp sembolü, bazı fal yorumu yapan kişiler tarafından ev ile ilgili sorunların bitmesi şeklinde yorumlanır. Ev dışında ise, çalışma ortamı ve sosyal ortamınızda tutulan birisiniz. Dostlarınızın sadakati ve sevgisi artacak. Kahve falında kalp içinde kalp görmek, genellikle sevdiğiniz insanın size yeniden aşık olacağı ve tutkuyla bağlanacağını müjdeler. Eşiniz veya sevgiliniz size karşı saf duygular besliyor ve sevgisi her geçen gün alevleniyor demektir. Kahve falında kalp içinde harf çıkarsa, bu harfle ismi başlayan kişi sizden hoşlanıyor ve sizi düşünüyor. Kahve falında kalbin ikiye bölünmesi, çok değer verdiğiniz bir insanın sizi kırması şeklinde yorumlanır. Hatta ilişkilerde ayrılık da söz konusu olabilir.

Kahve falında kalp ve balık görmek

Bekar olanlar için çok büyük bir kısmet anlamını taşır. Evli kişiler de çocuk müjdesi alabilirler. Kahve falında kalbin yanında balık varsa, bazı yorumculara göre zengin ve hali vakti yerinde bir insanla dünya evine girmek olarak yorumlanır. Kahve falında kalp ve kuş görmek, aşk hayatında beklenen müjdeli haberin gelmesidir. Sevdiğiniz veya hoşlandığınız insan size haber gönderebilir. Kahve falında kalp ve ejderha görmek, sevdiğiniz insanın sizi üzeceği ve sıkıntıya sürükleyeceğini gösterir. Son derece inatçı ve huysuz bir karaktere sahip insanla ilişkiye başlayabilirsiniz. Kahve falında kalp ve yılan görmek, sevdiğiniz insanın sizle çıkar ilişkisi kurduğuna ve sizi kullanacağına işaret eder. Aynı zamanda kıskançlık yüzünden ilişkinizde sorunlar başlayabilir.

Falda kalp ve anahtar görmek,

En sonunda ruh eşinizi bulacağınızı simgeler. En nihayetinde kalbinizin kapılarını aralayacağınız samimi ve iyi bir insanla tanışacaksınız. Evli olanların ise eşleriyle arasındaki tutku artacak. Romantik bir aşka yelken açacaksınız. Kahve falında kalp ve ok görmek, sürpriz bir aşk demektir. Evli iseniz, aşkınız güçlenecek ve eşinizle bazı konularda birlik olacaksınız. Zorlukların üstesinden geleceksiniz. Kahve falında kalp ve lale görmek, hayallerinizi süsleyen insanla yuva kuracağınızı işaret eder. Kalp ve lale figürlerinin yan yana olması, temiz aşkı ifade eder.

Kahve falında kalp ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımızın çok yakında kısmetleri açılacak. Bekar olanlar yuva kuracak ve evli olanlar da eşleriyle çok daha mutlu olacaklar. Sevgi dolu günler sizleri bekliyor. Özel hayatınızda mutlu haberler peşin sıra gelecek.

Kahve fincanında kalp sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında kırık kalp görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

21 yorum

  1. Kahve falımda tuttuğum kişi için fincanın yan tarafında içinde kahve telveleri olan büyük bir kalp ve atlı çıktı. Kahve tabağında ise içi boş en az kahve tabağı kadar büyük bir kalp ile atlı çıktı. Ne anlama geldiğini söyleyebilir misiniz? Teşekkür ederim.

  2. Kahve falimda 3 tane m harfi cikti bi büyük bi orta bide kücük kahve fincanin kenarinda ici dolu kalp gördüm ve m harfinin altinda da minik bitane kalp var bu ne anlama geliyor simdiden tsk. Ederim

  3. Kahfe falımda kanquru çıktı.Ve bir dalda serçe çıktı.
    Kahfe tabağımdasa büyük C harfi çıktı.Lütfen bunun ne anlama geldiğini söyleye bilirmisiniz??Şimdiden teşekkürler…

  4. Kahvemde 3 tane kalp çıktı ikisi büyük kalp biri kücük ve bir sürü yol çikti ama uçları birleşik ve fincanın ortadan ikiye bölmüş gibi yapinca diğer yan taraf sanki kahve içilmemiş gibi bembeyazdı ve bi üzgün bi mutlu surat vardı maske ve hacivat gibi bir insan vardi bunu aciklarmisiniz

  5. Kafve falımda bir kalp vardı ve sıkıntıyı belli eden koyu renk yerin bir tarıfına ay doğmuş gibi aydınlık bir kısım vardı ayı gibi bir şey ve fok balığı gibi bir şey birbirine sarılıyordu tabak falımda ise akrep ve bir boğa karşılıklı duruyordu bu neye yorumlanır cevap verirseniz çok sevinirim

  6. Ben rüyamda istanbul da kafetaryaya gidiyorum kahve söylüyorum geliyor arkadaşımla konuşuyorum soğuması diye kahvemi elimle kapatıyorum elimi aldığımda kaynayan şu gibi kahve havalnip hepsi dökülüyor sonra fincana baktığımda her yerde kalp ler vardı fincanin bütün kenarlarında yorum yaparmisiniz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*