Rüyada Çıplak Kadın Görmek

ruyada-ciplak-kadin-gormek

Genel olarak rüyada çıplak kadın görmek, rüyada tek bir anlamda tabir edilmez. Rüyanın görülme şekline bağlı olarak değişir. Rüyada insanların arasında, sokaklarda, veya insanların gözü önünde çıplak olması, rüya görenin bir olay karşısında mahçup duruma düşmesine, utanılacak bir harekette bulunacağı manasına gelmektedir. Ancak rüya gören kişi, sadece üst kısmının çıplak olduğunu görmesi iyiye yorumlanır, hasta ise şifa bulmaya delalet eder.

Rüyada Çıplak Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada çıplak kadın görmek, rüya sahibinin utanılacak bir olay yaşaması sonucu başı derde gireceği, canı sıkılacağı, topluma karşı mahçup olup utanacağı manasına gelir. Rüya gören kişi, rüyasında gördüğü kadının, tamamen çıplak olmadığını görürse, bu iyi bir iş yapacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Kadının Tenasül Uzvunu Girmek Neye Delalet Eder?

Rüyada çıplak kadın tenasül uzvunu görmek, rüya gören için, yaşadığı kötü günlerin geride kalacağı, huzurlu ve güzel günlere ulaşacağına delalet eder. Maddi olarak yaşadığı sıkıntıların son bulacağı, maddi olanakların artacağı, bol ve bereketli bir yaşam süreceği ve hayalini kurduğu yaşama ulaşacağı şeklinde rivayet edilir. Rüyada çıplak erkek ve kadın görmek ise hayırlı işlere delalet eder. Rüya görenin sağlık, huzur ve mutlulukla dolu bir yaşam süreceği, kendisi için gerekli her yol ve kapının aralanacağı, rüya görenin bu sayede yüzü güleceği ve yüzüne canlılık geleceğine işaret eder. Rüyada çıplak kadının cinsel organını görmek; yaşamına zenginlik katmaya, maddi olarak ta zengin olmaya delalet eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin, kolay yoldan gelire ulaşacağı, böylece yaşamında aniden güzellikler sunulacağı, istediği her şeyi alacak olanaklara sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada çıplak kadın görmek, olumsuz yönleri olduğu gibi; olumlu yönleri de bulunmaktadır. Rüya gören kişinin rüyasının manasını gerçek anlamda öğrenebilmesi için, yorum yapacak kişiye, gördüğü rüyayı mutlaka doğru bir şekilde aktarması gerekir.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*