Kahve Falında Vav Harfi Görmek

Kahve Falında Vav Harfi Görmek
9 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 23.453 kez okundu.

Kahve falında vav harfi görmek; verilen sözlerin tutulması ve sadık dostlar kazanmak anlamına gelir. Fal sahibinin sağlık sorunları varsa, yakında iyileşme söz konusu olabilir. Hasta bir yakınınız da varsa şifasını çok yakında bulabilir. Falda vav harfi görmek, hayırlı işlere vesile olmak ve hayır peşinde koşmak anlamına da gelir. Bazı insanlara iyiliğiniz dokunabilir. Geçmişte size faydası dokunan insanlar bu sefer sizlerden yardım isteyebilirler. Gelecek günlerde işleyeceğiniz sevaplar iç huzurunuzun artmasını sağlayabilir ve aile içi huzurunuz da artabilir.

falda vav harfi gormekKahve fincanında vav harfi çıkması, genellikle fal sahibinin çevresine hayrı dokunan bir insan olduğunu simgeler. Size karşı bir hile peşinde olan insanlar bu emellerine ulaşamayacaklar. İlim ve irfan sahibi insanlar sizlerle dostluk kurabilirler. Rakiplerinize karşı da bir galibiyet elde edeceksiniz. İş veya eğitim hayatında sizlerle rekabet eden insanlar en sonunda pes edecek ve çok yakında hayalini kurduğunuz zafere ulaşacaksınız. Son günlerde hayallerinizi kırmak isteyenlere karşı biraz daha tedbirli olmalısınız. Hakkınızda yapılan yorumlar canınızı sıkmamalı ve güzel günlere odaklanmalısınız. Kahve tabağında vav harfinin anlamı, evinize gelecek misafirin rahatınızı bozacağına yönelik yorumlanır. Bu kişi bir akrabanız olabilir ve ev içi huzurunuzun kaçmasına neden olacak bazı sözler sarf edebilir. Aynı zamanda, evinize tartışmak veya bir şey talep etmek isteyen biri de gelebilir. Fakat sizlerle ve ailenizle uğraşan insanlar en sonunda hüsrana uğrayacaklardır. Aile içi bağlarınızı güçlü tutmaya gayret edin ve başkalarınızın aile içi huzurunuzu kaçırmasına izin vermeyin.

Falda görülen vav harfi, bazı fal yorumu yapan kişiler tarafından aşk hayatında aranan mutluluğu yakalamak olarak yorumlanır. Falına bakılan kişi sevdiği insanla arasındaki sorunları yakında çözüme kavuşturabilir. Gönlü boş olan kimseler ise çok yakında gönülden sevecekleri bir insanla tanışabilirler ve bu insan onların hayat arkadaşı olabilir. Kahve falında Arapça vav harfi görmek, bazı alimler tarafından borçluların borçlarından kurtulması şeklinde yorumlanır. Yine dertli olanlar da yakında dertlerinden sıyrılacaklar demektir. Yeniden doğuş söz konusu olabilir ve hayatınıza yeni bir sayfa açmak için kolları sıvama kararı alabilirsiniz. Büyük kararlar sizleri bekliyor olacak.

Kahve falında vav harfi ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, çok yakında tüm sıkıntılarından arınacaklar. Kendinizi yeniden dünyaya gelmiş gibi huzurlu ve mutlu hissedeceksiniz. Sırtınızdaki yük hafifleyecek ve sorumluluklarınız azalacak. Daha özgür bir iradeye sahip olacaksınız. Maddi ve manevi yönden önemli değişimler sizleri bekliyor olacak.

Kahve fincanında vav harfi görenlerin alternatif olarak; “kahve falında elif harfi görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git