Kahve Falında Ada Görmek

Kahve Falında Ada Görmek
12 Mart 2016 tarihinde eklendi, 3.765 kez okundu.

Kahve falında ada görmek; kısa vadede elinize geçecek küçük meblağ para ya da önünüze çıkacak fırsatlara yorumlanır. Hayatınızda bazı beklenmedik sürpriz gelişmeler olması an meselesidir. Kendinizi her zamankinden daha mutlu ve şanslı hissedebilirsiniz. Yeniliklere karşı açık olduğunuz ve bazı olanakları çok iyi değerlendirdiğiniz takdirde, ileriye dönük de güzel gelişmeler olacaktır. Falda ada görmek, aynı zamanda maddi refaha erişmek ve birikimlerin artarak çoğalması manasına da gelir. Bu sembol genel olarak pozitif anlam taşır ve fal sahibi için hayırlı gelişmeleri müjdeler.

Kahve fincanında ada şekli çıkması, fincanda beliren bu sembolün büyüklüğüne ya da küçüklüğüne göre de yorumlanabilir. Eğer fincanda küçük ada görürseniz, kazancınızdaki artışın ya da gelecek paranın az miktar olduğunu simgeler. Fincanda büyük bir ada görürseniz, bu sefer de çok büyük meblağda bir paraya kavuşacağınıza ve zenginliğe yorumlanır. Yine, kahve tabağında da hane içinde zenginlik ve refah anlamını taşır. Kahve tabağında adanın anlamı, genel olarak miras veya verilen borcun geri gelmesidir. Hane içinde para sorunları ortadan kalkacak. Para yüzünden arası bozuk olan insanlar barışacak.

Falda görülen ada sembolü, bazı fal yorumu yapan kişilere göre imkansız dediğiniz şeylerin gerçek olmasına delalettir. Öyle ki, çok istediğiniz ancak hayatta olmaz dediğiniz bir şeyin nasıl da gerçeğe dönüştüğüne şahit olabilirsiniz. Bazı mucize gelişmeler de yaşanabilir. Eğer adanın yanında insan figürü de varsa, habersiz gelecek bir misafiri simgeler. Fakat bu kişinin gelmesi sizleri çok mutlu edecek. Beraberinde müjdeli haberler de getirebilir. Fincanda ada ve ağaç figürleri bir arada çıkarsa, yalnız kalınacağına yorumlanır. Kendinizi herkesten uzaklaştırmamaya gayret etmeli ve biraz daha sosyal olmalısınız. Yoksa çok yalnızlık çekebilir ve dertleşecek insan bulamayabilirsiniz. Falda ada ve palmiye ağacı çıkması ise tatil planları yapılması şeklinde yorumlanır. Sevdikleriniz sizi seyahate davet edebilirler.

Kahve falında yarımada görmek; sevdiğiniz ve özlemle beklediğiniz bir insana kavuşacağınıza yorumlanır. Kalbiniz o kişi için atıyorsa, yakında sizinle iletişime geçecek ve sevenler kavuşacak. Ayrılıklar sona erecek ve gönüller bir olacak. Kahve falında Kıbrıs adası görmek ise; kısa vadede zenginliğin kapılarını aralamak anlamına gelir. Yeni bir iş kuracak olanların kazancı günden güne artabilir ve yatırımlarından çok hızlı geri dönüş alabilirler. Yeni girişimlerinizde başarılı olacaksınız ve doğru kararlarınız sayesinde tüm endişelerinizden arınarak kendi yolunuza bakacaksınız.

Kahve falında ada ne demek?” diye merak eden değerli okuyucularımız, parasal konularda sürprizlere hazır olsunlar. Mal mülk satın alınması gündeme gelebilir. Elinizden para çıkmayacak. Tam tersi ev içerisine giren para artacak. Aynı zamanda bir ada yolculuğuna da çıkabilir ve deniz aşırı yapılacak yolculuk ile beraber güzel bir haber alabilirsiniz. Deniz aşırı yerde yaşayan biri de evinize gelebilir.

Kahve fincanında ada sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında deniz görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git