Kahve Falında Akciğer Görmek

Kahve Falında Akciğer Görmek
26 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 9.279 kez okundu.

Kahve falında akciğer görmek; genelde bolluk, bereket ve mal mülkün artması şeklinde yorumlanır. Henüz maddi yönden rahata erişemeyenlerin parasal konularda işleri yolunda gitmeye başlar ve ceplerine daha fazla para girer. Kazanılan paranın bereketi artar. Falda akciğer görmek, sağlık sorunlarınızı önemsemeniz yönünde sizleri uyarır. Şu günlerde doktor işiniz olabilir.

falda akciger gormekKahve fincanında akciğer şekli çıkması, genelde olumlu anlamlar barındırır. Fal sahibinin finansal yönden şansı açılacak. Eğer almak istediğiniz eşyalar varsa, yakında bu eşyaları almak için elinize fazladan para geçebilir. Kahve tabağında akciğerin anlamı, hane içerisinde birinin hastalığının ilerlemesi veya ameliyat olması anlamına gelir. Uzaktan hısım akrabalarınızın sağlık durumlarına dair haberler alabilirsiniz.

Falda görülen akciğer sembolü, genelde para ve sağlık konularıyla bağdaşlaştırılır. Fincanın ortasında akciğer figürü varsa, çok yakın bir dostu işaret eder. Can ciğer olduğunuz bu dostunuz size parasal yönden destekte bulunabilir. Fincanın kenarında akciğer işareti çıkması, yürekli ve cesaretli insanla dünya evine girmek anlamına gelir. Bekar birinin falında bu sembol çıkarsa, para sıkıntısı olmayan ve cesur biri ile evleneceğine işaret eder. Evli birinin fincanında akciğer sembolü belirmesi, eşiyle ilişkisinin pekişmesi ve bazı sorunların son bulması şeklinde yorumlanır.

Kahve falında akciğer ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, parasal açıdan yaşanan gerginlikleri geride bırakacaklar. Sofranızda rızık ve bereket eksilmeyecek. Çok güvendiğiniz dostlarınız sizin yüzünüzü kara çıkarmayacaklar. Sağlık sorunlarına karşı dikkatli olun.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı