Kahve Falında Alev Görmek

Kahve Falında Alev Görmek
24 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 3.928 kez okundu.

Kahve falında alev görmek; fal sahibini geleceğe dair uyaran sembollerden biridir. Yakın zamanda bir mal kaybı söz konusu olabilir veya iş hayatınızda zor bir süreç sizleri bekliyor olabilir. O nedenle, maddi yönden fazla açılmamaya dikkat edin ve şu günlerde paranızı daha iyi değerlendirmek için gayret edin. Falda alev görmek, bazen de pozitif yorumları beraberinde getirir. Eğitim hayatında veya çalışma hayatında çok güzel gelişmelerin sizleri beklediğini gösterir.

falda alev gormekKahve fincanında alev şekli çıkması, kimi zaman hararetli tartışmaların olacağına yorumlanır. İlişkinizde karşı tarafı bir konuda suçlamadan önce iyi araştırma yapın. Yoksa haksız yere sevdiğinizin kalbini kıracak sözler sarf edebilir ve tartışabilirsiniz. Yine, dostlarınızı yanlış anlayarak kalplerini kırmaktan şu günlerde kaçının. Kahve tabağında alevin anlamı, hane içerisinde çok basit bir sorundan dolayı küslüklerin olacağına yorumlanır. Birinin hane içerisinde laf taşıması sebebiyle akrabalar arası sorunlar söz konusu olabilir.

Falda görülen alev sembolü, bazı fal yorumu yapan kişiler tarafından işlerinizin yolunda gitmeyeceğine ve hiç beklenmedik sorunlarla karşı karşıya kalacağınıza yorumlanır. Bu sorunlar sizde üzüntüye sebebiyet verecek. Kahve falında mum alevi görmek, zengin olmaya işaret eder. Geleceğinizi çok parlak olacak ve refah içerisinde yaşayacaksınız. Kahve falında alevler görmek, bazen de günah işleyen bir insanı simgeler. Haram mal ve paradan uzak durulması yönünde falına bakılan kişiyi uyarır. Kahve falında alev topu görmek, hane içerisine üzücü bir haber düşeceğine yorumlanır. Bu haber maddiyata yönelik olabilir. Falına bakılan kişi de elindeki mal varlıklarından bir kısmını elden çıkarmak zorunda kalabilir.

Kahve falında alev ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, bazı hatalarını düzeltmeye yönelik çaba gösterdikleri takdirde yüzleri gülecek. Maddi konularda kimseye güvenmemeye bilhassa dikkat edin. Finansal açıdan tehlikeli bir dönemdesiniz.

Kahve fincanında alev sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında duman görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git