Kahve Falında Ampül Görmek

Kahve Falında Ampül Görmek
14 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 6.013 kez okundu.

Kahve Falında ampul görmek gerçek hayatta ampul hayatımıza ne sağlıyorsa kahve falında da o anlamı ifade etmektedir. Ampul kahve falında da aydınlık, bereketli şanslı, bolluk içindeki günlere yorulur. Şayet falınızda ampul varsa mutlu ve aydınlık günler sizleri bekliyor demektir. Ampul neşeli ve güzel geçecek olan günlere, bol ibadete, ve hanede artacak olan berekete yorumlanır. Kahve falında ampul gören kişilerin dilekleri kabul olur. Yine falda görülen ampul uzaktan alınacak olan müjdeli bir haber niteliği taşımaktadır.

falda ampül gormekŞayet neticesi stresle beklenen bir iş ya da imtihan neticesi bulunuyorsa, o kişi için netice hayırlı ve aydınlık olacak demektir. Eğer falda çıkan ampul sönük durumdaysa ve çevreyi aydınlatmıyor gibiyse güzel ve aydınlık günlerin ileri de olduğu ve bu günler için biraz beklenilmesi gerektiği anlaşılmalıdır. Falında kırık ampul bulunan kişileri ise hastalık ya da ölüm gibi durumlar beklemektedir. Kahve Falında ampul görmek ampulün şekline göre yorumlanmaktadır.

Yine falında ampul bulunan kişi şayet evlilik çağındaysa bu durum izdivaca yorumlanabilir. Aynı şekilde falında ampul çıkan evli bir genç ise çocuğu olacağı anlamı çıkarılabilir. Falında ampul çıkan kişinin işleri intizama girer ve düzenlenir. Yine parlak ampul övgü almaya ve itibar artışına. Kırık ampul itibar düşmesine ve çöküşe, parçaları etrafa saçılmış lan ampul hastalığın artmasına, parlak ampul çok neşeli ve enerji veren bir kişiyle tanışmaya delalet etmektedir.  Kahve Falında ampul görmek genellikle iyi yönde yorumlanmaktadır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git