Kahve Falında Arkası Dönük Biri Görmek

Kahve Falında Arkası Dönük Biri Görmek
11 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 10.220 kez okundu.

Kahve falında arkası dönük biri görmek; ilk olarak akla küslük ve dargınlık getirir. Yakın çevrenizden biri sizin herhangi bir söz veya davranışınıza alınmış olabilir. Size kırgın olan bir insan var ve bu kişinin gönlünü almadığınız müddetçe işiniz düşse bile size sırtını çevirebilir. Aynı zamanda, umut kapılarınızdan biri kapılabilir. Çok güven duyduğunuz bir insan gelecek günlerde sizi yarı yolda bırakabilir. Falda arkası dönük biri görmek, aynı zamanda iş hayatı ya da sosyal hayatta bir rekabete yorumlanır. Bazı insanlar sizi sadece rakip olarak görüyor olabilirler.

falda arkasi donuk biri gormekKahve fincanında arkası dönük birinin çıkması, bazı fal yorumu yapan kişiler tarafından güzel bir haber duyulacağına yorumlanır. Bu sembol kimi zaman negatif manalara gelse de, pozitif yorumlamakta fayda vardır. Tabi, yanında yer alan şekilleri de değerlendirirseniz, ortaya daha doğru bir fal yorumu çıkabilir. Kahve tabağında arkası dönük birinin anlamı, hane içerisinde büyüklerden birinin size küsmesi veya sırt çevirmesidir. Bu kişi anne ya da babanız olabilir. Aile büyüklerinden ihtiyacınız olan ilgi ve desteği göremeyebilirsiniz.

Falda arkası dönük biri görmek, evli fal sahipleri için farklı manalara gelebilir. Eşinizin kalbini kırmaktan ve maddi konularda üzerine gitmekten kaçının. Yoksa eşinizin size olan ilgisinde azalma olabilir. Kahve falında arkası dönük erkek görmek, bir erkekle anlaşmazlık yaşanılacağına işaret eder. Önemli bir konumda olan tanıdığınız bir erkek de bir konuda size yardım etmek istemeyebilir. Kahve falında arkası dönük insan görmek, bazen de çevrenizin maddi sıkıntılarınıza karşı duyarsız kalacağı anlamına gelir. Eğer kahve falındaki arkası dönük adamın etrafında bir şekil yoksa kısa süre yalnızlık çekebilirsiniz. Kahve falında sırtı dönük insan görmek pişmanlık olarak değerlendirilebilir. Söylediğiniz bir söz ya da davranıştan dolayı pişmanlık duyabilirsiniz.

Kahve falında arkası dönük biri ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, çevrelerindeki duyarsız insanlar tarafından mağdur kalabilirler. Ya da gelecek günlerde bir insanın kalbini kırarak ardından pişman olabilirler. İnsan ilişkilerinde karmaşık bir döneme giriyorsunuz.

Kahve fincanında taç sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında karşılıklı iki insan görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git