Kahve Falında Atlı Görmek

Kahve Falında Atlı Görmek
25 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 8.605 kez okundu.

Kahve falında atlı görmek; bir süredir haber alamadığınız ve yüzünü bile görmediğiniz insanla karşılaşmak veya ondan gelecek güzel haberleri müjdeler. Çok sevdiğiniz ve sizden uzakta yaşayan bir insan varsa, ondan gelecek havadisler sizleri mutlu edecek. Falda atlı görmek, murada ermek ve ilişkinizin mutlu sonla bitmesi anlamına da gelir. Hayatınızda güzel gelişmeler vuku bulacak ve özlemler tez zamanda sona erecek.

falda atli gormekKahve fincanında atlı şekli çıkması, genelde sevindirici olayları simgeler ve fal sahibine güzel müjdeler verir. Fincanın ortasında atlı işareti belirmişse, hasret duyulan insanla birkaç vakte görüşeceğinize yorumlanır. Fincanın kenarında atlı figürü çıkması, tez vakitte ayrılıkların son bulmasını ifade eder. Kahve tabağında atlı anlamı, uzaktan gelecek bir Tanrı misafiridir. Hane içerisinden biri evinize kalmalı misafir olarak gelebilir.

Falda görülen atlı sembolü, bazı fal yorumu yapan kişiler tarafından aile içi şansın artması ve maddi açıdan rahatlama anlamına gelir.  Güç ve kudret anlamı da taşır. Kahve falında atlı adam görmek, hane içerisine girecek damat anlamına gelir. Aynı zamanda, mücadeleci ruha sahip bir erkeği de simgeler. Kahve falında atlı insan çıkması, bazen de macera ve aksiyon dolu günlere şahit olmaya yorumlanır. Bir olay karşısında adrenalin zirveye tırmanacak. Kahve falında atlı asker görmek, uzakta sizi bekleyen bir insanı simgeler. Sizi çok özleyen ve sizde haber bekleyen biri var demektir.

Kahve falında atlı süvari görmek, büyük zaferler kazanmak ve tek başına lider olmak anlamına gelir. Çok zorluklar çekseniz de ileride başarıyı yakalayacaksınız. Kahve falında atlı prens görmek, bekar kızlar için hayallerindeki gibi bir insanla evlenmek ve murada ermektir. Eli yüzü düzgün ve iyi huylu bir insanla dünya evine gireceksiniz.

Kahve falında atlı ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, özlem duydukları insanlara kavuşacak ve güzel havadislerle mutlu olacaklar. Gelecek günlerde yüzünüzü güldürecek müjdeli haberler alabilirsiniz ve kısmetiniz açılabilir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git