Kahve Falında Avize Görmek

Kahve Falında Avize Görmek
22 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 2.738 kez okundu.

Kahve Falında Avize Görmek

Genellikle iyi huylu, temiz kalpli ve hüsnü niyetli insanların fincanında beliren bu obje, gerçek hayatta çevreye saçtığı göz alıcı ışıklarıyla olduğu gibi, güzel olayların sizleri beklediğinin simgesidir. Bolluk, bereket, lüks, ihtişam evinizden eksik olmayacak ve şaha şahalı günler sizleri bekliyor demektir. Bu simge çok hayırlı ve bereketli bir sürece gireceğinizin delilidir. Çok yakında kısmetiniz açılacak ve yeni yeni kısmetler kapınızda birikecek demektir. Bu süreçte size düşense bu dönemi çok iyi değerlendirmek ve ileriye yönelik maddi ve manevi iyi yatırımlar yapmak olmalıdır. Kahve falında avize görmek fal yorumu konusunda her zaman iyiye yorulmaktadır.

Falda Avize Görmek

Sizlere sıkıntılı ve problemli günlerin artık geride kaldığını belirten faldaki avizeler, her zaman için güzel müjdelerin habercisidir. Zira aynı gerçek hayatta olduğu gibi avizeler, etrafa ışık saçan ve genellikle de parlak taşlı objelerden, kesme camlardan oluşan zarif objeler olduğundan zenginlik kaynağıdır da. Bu nedenle de falda bu şekilde güzel yorumlara açıktırlar daima. Kahve falında avize görmek aynı zamanda şık ve zarif tasarımından dolayı hayatta yaşanacak olan romantik anların habercisidir. Bu nedenle aşk kelebeğinin yakın zamanda kapınızı çalacağının da simgesi olabilir.

Falda Avize ne anlama gelir?

Kahve falında avize görmek konusunun fal yorumu avizenin durduğu nokta ve büyüklüğüyle de ilintilidir. Örneğin avize ne kadar yükseklerdeyse o kadar büyük güzellikte etkilerde sağlayabilir. Aynı zamanda o kadar çok oranda kişi bu avizenin nimetlerinden yararlanacak demektir. Yine avize ne kadar büyükse, o kadar çok yeri aydınlatacaktır ve doğal olarak da o kadar çok kişi aydınlığından, yani sunduğu nimetlerden nasiplenecek demektir. Şayet uzun ya da kısa süredir çektiğiniz bir sıkıntı varsa bu konuda sevinmeye hemen başlayabilirsiniz. Zira falınızda avize çıktıysa eğer, bu sıkıntınız çok yakında sona erecek demektir. Yine falda avize görmek, daima fal sahibi gibi temiz kalpli ve iyi kalpli insanlarla karşılaşacaksınız demektir. Aydınlık kalpli, kötü niyet sahibi olmayan insanlar çok yakında etrafınızı saracaktır. Aynı zamanda fal sahibi için avize yükselmek ve mertebe sahibi olmak demektir. Diğer taraftan avize  gösteriş demektir. Kısacası hayattan şan, şöhret tanınma arzusu bekleyenler için yakında dileklerinin kabul olması demektir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git