Kahve Falında Ay Görmek

Kahve Falında Ay Görmek
15 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 8.600 kez okundu.

Kahve falında ay görmek; zor günlerin çok yakında geride kalacağına yorumlanır. Önünüzdeki tüm zorlu aşamaları birer birer atlatacaksınız ve sıkıntılarınızdan tez vakitte arınacaksınız. Gelecek günlerde beklenen bir sıkıntı varsa, bu sıkıntı bir çırpıda bitecek demektir. Fal sahibi için çok daha aydınlık bir dönem başlayacak. Falda ay görmek, istikbalinizin parlak olması ve yeni bir döneme girmek şeklinde de yorumlanır. Eğer ayın bir yarısı daha aydınlıksa, güzel günlerin çok yaklaşmış olduğunu müjdeler.

falda ay gormekKahve fincanında ay şekli çıkması, fal sahibinin bekar veya evli olmasına göre farklı manalara gelir. Eğer bekar birinin falında ay figürü belirmişse, karşısına çok temiz bir kısmet çıkacağını müjdeler. Evlilik hayalleriniz varsa, tez zamanda evlilik yolunda önemli bir adım atabilir ve kalbinizin sahibini en nihayetinde bulabilirsiniz. Evliyseniz, yine eşinizle çok güzel günler sizleri bekliyor demektir. Kahve tabağında ay çıkması ise, hane içerisinde çok büyük mutlulukların olacağını müjdeler. Haneden biri evlenebilir. Eğer kahve tabağındaki ay beyazsa, hane içerisinde genel bir huzur ve sükunet hakim olacaktır. Bazı sıkıntılar son bulabilir ve hane içerisinde anlaşmazlıklar da tez vakitte sona erebilir. Aile içerisinde de genel bir mutluluk hakim olacak ve aile bireyleri ile çok iyi geçinmeye başlayacaksınız. Aileniz size karşı daha anlayışlı yaklaşmaya başlayacak. Aynı şekilde haneye para da girebilir. Bir miras haberi gelebilir.

Falda görülen ay sembolü, fal yorumcuları tarafından farklı yorumlanabilir. Eğer fincanın tam ortasında ay figürü belirmişse, para sıkıntısını atlatacaksınız. Fincanın kenarına yakın bir ay işareti varsa, bu sefer de mevkide yükselme yaşanacaktır. Çalışıyorsanız, çok yakında maaş ve kademe yükselebilirsiniz. Yeni iş kuranlar da iş hayatında çok şanslı olacaklar.

Kahve falında ay ve güneş görmek, karanlık dönemden aydınlık döneme erişmek anlamına gelir. Şu ana kadar içerisinde bulunduğunuz tüm sorunlar azalmaya başlayacak ve artık sizler de rahat bir nefes alacaksınız. Kahve falında ay ve kalp görmek ise, aşk hayatında mutluluğun artması, karı koca arasında sorunların azalması, dargınların barışması ve üzüntülerin bitmesi anlamına gelir. Hane içerisinde bekar olan biri evlenebilir. Kahve falında ayın bir diğer anlamı ise, çocuklarınızın sizin yüzünüzü güldüreceği güzel olaylar içerisinde bulunmasıdır. Çocuklarınız sizleri gururlandıracak işler içerisinde olacaklar. Hayırlı evlatlar yetiştireceksiniz ve aile içinde huzuru yakında bulacaksınız.

Kahve falında ay ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, iş ya da okul hayatlarında oldukça mutlu bir döneme girecekler. Aşk hayatınızda da sürpriz gelişmeler olabilir. Sevdiklerinizden güzel haberler alabilirsiniz. Haneden de müjdeli haberler gelebilir.

Kahve fincanında ay sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında hilal görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git