Kahve Falında Bebek Görmek

Kahve Falında Bebek Görmek
15 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 8.137 kez okundu.

Kahve falında bebek görmek gerçek hayatta da aynı falda göründüğü gibi yeni doğacak olan bir bebeği simgesidir. Şayet falı kapatan ve baktıran kişi evliyse yeni bir bebeği olacak demektir. Ya da fal sahibi bekar bir kişi ise de yakınlarından birinin bebeği olacak anlamına gelir. Örneğin bu kişi dayı ya da amca olabilir. Bebek simgeleri her zaman sevindirici, uğurlu şeyleri işaret eder. Bebeklerin masum olmalarından dolayıdır da, bebe işaretleri ne rüyada  ne de falda kötü yorumlanmaz.

falda ampül gormekKimi yorumculara göre ise bebek figürünün bulunduğu nokta büyük nem taşımaktadır. Örnek olarak fincanın kulbunda duran bir bebek, fal sahibinin bebek sahibi olacağına, baktıran erkek se hanımının hamilelik müjdesine yorumlanır. Şayet bebek figürü fincanın dibinde duruyorsa yakın bir akrabadan bebek müjdesi alınacağının simgesidir. Fincanın tabağında bulunan bebek figürü de uğurlu bir işin habercisidir. Kahve falında bebek görmek her zaman güzele ve iyiye yorumlanır.

Yine falda çıka bebek sembolleri sizlere gelecekten birçok haberler verebilir. Örneğin kulları açıkta duran kundaksız bir bebek kız bebeğe, kulları kundaklı bebek erkek bebeğe işarettir. Aynı zamanda falda görülen bebek aileye katılacak ola yeni fertlere ve hayırlara alamettir. Örneğin falında bebek gören kişi borçlarından kurtulur, işlerini yola koyar. Yine bebe haneye teni katılacak olan birini temsil edeceğinden haneye yeni bir gelin ya da damat girebilir. Söz , nişan ve nikah gibi olaylara da vesiledir falda bebek görmek. Kahve falında bebek görmek herkese mutluluk getirmiştir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git