Kahve Falında Beyaz Yılan Görmek

Kahve Falında Beyaz Yılan Görmek
11 Eylül 2015 tarihinde eklendi, kez okundu.

Kahve falında beyaz yılan görmek; sevap işlemek ve hayırlı bir olayın baş kahramanı olmak anlamına gelir. Fal sahibi bir insana büyük bir iyilik yapacak ve sevaba girecek. Falda beyaz yılan görmek, bazen de çöpçatanlık yaparak iki insanın arasını yapacağınızı simgeler. Bekar birinin eş bulmasına veya evlenmesine vesile olabilirsiniz.

falda beyaz yilan gormekKahve fincanında beyaz yılan şekli çıkması, genelde temiz ve sevindirici olayları simgeler. Fal sahibi şu günlerde daha bir arkadaş canlısı olacak ve sevdiği insanların yardımına koşacak. Kahve tabağında beyaz yılanın anlamı, evliyseniz eşinizle aranızdaki iletişimin düzeleceğine yorumlanır. Eşler arası huzursuzluklar bitecek ve aile saadetinizi yeniden geri kazanacaksınız. Fincanın kenarında beyaz yılan sembolü görülürse, bu sefer de bir insanın size büyük bir yardımı dokunacağını simgeler. Bu insan hiçbir karşılık beklemeden size yardım eli uzatacak ve maddi yönden destekte bulunacak.

Kahve falında beyaz yılan ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, eşleriyle ve sevdikleri insanlarla iyi geçinecekler. Hayırlı işler içerisinde olacaklar ve samimi dostluklar kuracaklar. Bazı fal yorumcularına göre, korkularla yüzleşmek ve sonunda refaha ulaşmak şeklinde yorumlanmaktadır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Kahve Falında Beyaz Yılan Görmek Konusuna 2 Yorum Yapıldı
    Sayfa başına git