Kahve Falında Biber Görmek

Kahve Falında Biber Görmek
3 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 2.738 kez okundu.

Kahve falında biber görmek; falına bakılan kişinin çevresinde dolanan iki yüzlü ve sahtekar insanlara işaret eder. Size yakın olan ve zararcı bir karaktere sahip insanlar, şu günlerde sizlere de zarar vermek isteyebilirler. Falda biber görmek, genellikle negatif olayları çağrıştırır ve fal sahibini uyaran bir semboldür. Sizi kandırmak veya hata yapmanızı isteyen kişilere karşı dikkatli olun. Sizleri küçük duruma düşürmek için bazı tuzaklar kurabilirler.

falda biber gormekKahve fincanında biber şekli görmek, geçmiş günlerde yapılan hataların farkına varmak ve bu hatalarla yüzleşmek şeklinde yorumlanabilir. Geçmişte bir olay yüzünden size kızgın olan biri size zarar vermek isteyebilir. Bu kişi iş ya da okul hayatınızdan biri olabilir. Kahve tabağında biberin anlamı, hane içerisinde hasetlik besleyen ve kötü niyetli insanlardır. Bu kişilere karşı bilhassa dikkatli olunması gerekir. Hane içerisinde sizi ve ailenizi sevmeyen birileri varsa, onlarla aranızdaki mesafenizi korumanızda fayda var. Belki kıskançlık yüzünden de birileri sizi üzmek isteyebilir.

Falda görülen biber sembolü, bazı fal yorumu yapan kişiler tarafından pozitif olarak yorumlanır ve sofranıza helal rızık gireceği söylenir. Aynı zamanda, falına bakılan kişiyi mutlu edecek bazı olaylar gelecek günlerde olabilir. İnsanlara fazla taviz veriyorsanız, bu durum sizi zora sokabilir. İnsanların iyi niyetinizi suiistimal etmesine karşı özellikle temkinli olun. Kahve falında sivri biber görmek, dost görünümlü bir düşmandan alınacak darbe anlamına gelir. Sevdiğiniz bir insan size kötü laflar söyleyebilir. Kahve falında kırmızı biber görmek, acı bir olay ve mutsuzluk olarak değerlendirilir. Kulağınıza gelebilecek kötü haberlere karşı şimdiden kendinizi hazırlamanızda fayda var. Kahve falında dolma biber görmek, sofrada bereketin artması ve haramdan uzak durmak anlamına gelir. İş ortağınız varsa, o kişiye karşı uyanık olun. Kahve falında yeşil biber görmek, güzel haberler geleceği yönünde yorumlanabilir. Bazı alınan haberlere moraliniz hemen bozulmasın. Ardından güzel haberler de alabilirsiniz.

Kahve falında biber ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, negatif enerji aldıkları ve kendilerine güven vermeyen insanlara karşı daha uyanık olmaya gayret etmeliler. Gelecek günlerde pozitif veya negatif haberler kulağınıza gelebilir. Fincandaki biber şeklinin yanında yer alan diğer figürlere bakarak yorum yapmanızda fayda vardır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git