Kahve Falında Bilezik Görmek

Kahve Falında Bilezik Görmek
16 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.630 kez okundu.

Kahve falında bilezik görmek, güzel günlerin yaklaştığının, kısmetin, bereketin, güzel bir birlikteliğin kısacası her nevi mutluluğun habercisi olabilir. Yeni yerlere gitmek, yeni yerler görmek, yeni kişilerle tanışmak anlamına da gelebilmektedir. Falda bilezik görmek kısa süreliğine sürecek olan bir para sıkıntısının altından kendi çabalarınızla bir çırpı da kurtulacağınız ve maddi – manevi anlamda güçleneceğiniz günlerin yakın olduğunun habercisi olabilir. Eğer falda görülen bilezik düzgün bir şekle sahipse maddi manevi anlamda güzellikler sizleri bekliyor demektir.

falda ampül gormekMaddi manevi sevinçli haberlerin yolda olduğuna da işaret edilebilen falda bilezik görme konusu aynı zamanda erkek ikiz bebek sahibi olacağınıza da delil olabilir. Fal da bilezik görmek faklı yorumcular tarafından da şöyle yorumlanmaktadır. Eş, dost, akraba çevresini ihmal ettiğinize, et bağınızla ilişkilerinizi güçlendirmeniz gerektiğine delalet olabilir. Diğer yorumlara göre günahlardan sakınarak Allah yoluna yönelmeniz gerektiğine, ya da sağlığınızın kazanacağınıza, fakat diğer taraftan da bir müddetliğine ekonomik sıkıntılar içine gireceğinize delil olabilir. Kahve falında bilezik görmek genellikle kısa süreli sıkıntıya yorulmaktadır.

Fal imgeleri kimi zaman zıt kutuplarda işleyebileceği gibi yazımızın başında dediğimizin aksine rüyada bilezik görmek birden her alanda hayatınızın ters yüz olacağına, bir dizi talihsiz olay yaşayabileceğinize, aşk hayatınızda karmaşaya düşeceğinize, sevdiklerinize merhamınızı anlatamayacağınıza ve kısa süreliğine de olsa iletişim sıkıntısı çekeceğinize işaret olabilir. Falda görülen bilezik eski, ve eğri görünümlü bir bilezikse, ters yönde menfi olarak yorumlanabilir. Kahve falında bilezik görmek

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git