Kahve Falında Bina Görmek

Kahve Falında Bina Görmek
23 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 5.077 kez okundu.

Kahve falında bina görmek; köklü değişimlerin sizleri beklediğini müjdeler. Yeni bir iş, aşk veya mekan değişikliği söz konusu olacak. Şu an hayatınızda hiç istemediğiniz bir durumdan kurtulacak ve tez zamanda radikal kararlar alacaksınız. Falda bina görmek, rutin hayat şartlarından sıkılmak ve monoton bir ilişkiden bıkmak manası da taşır. Sizi mutsuz edene etkenleri hayatınızdan çıkarma kararı alabilirsiniz.

falda bina gormekKahve fincanında bina şekli çıkması, gelecekte daha iyi hayat koşullarına sahip olacağınıza yorumlanır. Fincanın ortasında bina şekli olması, aşk hayatındaki sıkıntıların sizi rahatsız edecek düzeye gelmesi ve ayrılık kararıyla ilişkinizin sonlanması manasına gelebilir. Aynı zamanda yeni dostluklar kurmak ve sorumluluklarınızı hafifletmek olarak da yorumlanır. Fincanın kenarında bina figürü varsa, sosyal hayatınızı değiştirebilir veya arkadaşlarınızdan bir süre ayrı kalabilirsiniz. Gelecek günlerde hayatınıza dair alacağınız kararlar ve değişimler, sosyal çevrenizden uzak kalmanıza neden olacak. Belki bir mekan değişimi yapabilirsiniz ve uzak bir yere taşınabilirsiniz. Kahve tabağında binanın anlamı, biten ilişkinin sonrasında mutlu bir ilişkiye başlamaktır.

Falda görülen bina sembolü, bazı fal yorumu yapan kişiler tarafından alınan zor kararlar sonrası ferahlamak ve hayattan zevk almak olarak yorumlanır. Hayatınıza yönelik planlarınız yolunda gidecek ve sorunsuz şekilde hayal ettiğiniz yaşam kalitesine erişeceksiniz. Kahve falında yüksek bina görmek, iş veya okul hayatında adı başarıyla anılan biri olacağınıza işaret eder. Mevki yükselecek ve başarılarınızla tanınacaksınız. Kahve falında büyük bina görmek, yine ruhsal yönden bir rahatlama ve pozitif enerjiye sahip olmaktır. Büyük hayalleriniz gerçeğe dönüşecek ve içinde bulunduğunuz bunaltıcı durumdan kurtulacaksınız.

Kahve falında bina ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, yapacakları köklü değişimlerden pişmanlık duymayacaklar. Yolunda gitmeyen şeylere müdahale ettiğiniz takdirde yüzünüz gülecek. İçinde bulunduğunuz koşullardan memnun olmadığınız takdirde bu koşullara razı olursanız, gelecekte çok pişman olabilirsiniz. Geleceğinizi inşa ederken bazı zor kararlar vermeniz gerekebilir.

Kahve fincanında bina sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında ev görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git