Kahve Falında Bulut Görmek

Kahve Falında Bulut Görmek
12 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 8.736 kez okundu.

Kahve falında bulut görmek; dert çektikten sonra ferah günlere erişmek anlamına gelir. Hastası olanlar ve hasta bakmakla yükümlü kişiler, yakında bu sorumluluklarından kurtulacaklar ve kendi hayatlarına yönelebilecekler. Eğer hanede hasta biri varsa, tez zamanda şifasını bulacak. Falda bulut görmek, bazen de hayalperest bir insan olduğunuz anlamına gelir. Hayallerinizi gerçekçi kılmak için çaba harcamalı ve boş heveslerden uzak durmalısınız. Bazı hayallerinizin gerçek olmayacağına inanmanız gerekiyor. Fincanda çıkan bulut şeklinin içi doluysa, bu sefer de bazı yüksek hayallerin gerçekleşmesi manasına gelir.

falda bulut gormekKahve fincanında bulut çıkması, genel anlamıyla akıtılan göz yaşlarının ve yaşanan stresin ortadan kaybolması, saf ve temiz günlere erişmek olarak yorumlanır. Fincanın ortasında bulut işareti varsa, falına bakılan kişiyi yakından ilgilendiren sorunlar tez zamanda bitecek ve içinizdeki sıkıntılar yok olacak. Gelecek günlerde bazı olaylar sonrasında kendinizi daha hafif ve rahatlamış hissedeceksiniz. Fincanın kenarında bulut figürü belirmişse, aileniz ve sizler rahat bir yaşama erişeceksiniz demektir. Aile içi maddi ve manevi sorunların bitmesinin ardından, huzur ve sükunet hakim olacak. Kahve tabağında bulutun anlamı, hane içerisinde maddi yönden bir yükseliştir. Aynı zamanda, haneden gelecek temiz haberler anlamına da gelir.

Falda görülen bulut sembolü, koyu veya açık renk olmasına göre farklı yorumlarla buluşmaktadır. Eğer bulutun rengi açıksa, iş veya okul hayatında başarının kapılarını aralayacağınızı simgeler. Fincandaki bulutun rengi koyuysa, bu sefer de kötü bir haber duymak manası taşır. Kahve falında kara bulut görmek,  bazen kötü söz işitmek ve ümitsizliğe düşmek olarak da yorumlanmaktadır. Kahve falında bulutlar görmek, birkaç yerden birden gelecek temiz havadis anlamına gelir. Fincanda birden fazla bulut çıkması, dostlarınızla yoğun bir iletişim halinde olacağınız döneme girdiğinizin de habercisidir. Kahve falında bulut ve yağmur görmek, kulağınıza gelecek haber sonrasında akıtılacak sevinç gözyaşını temsil eder. Bu haber maddi konulara ilişkin olacak.

Kahve falında bulut ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, hayallerinin peşinde koştukları sürece mutlu olacaklar ve umutları gerçeğe dönüşecek. Yakında çok güzel havadisler alabilirsiniz. Aile içi huzurunuz da eski günlerdeki gibi olacak.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Bulut Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
    Sayfa başına git