Kahve Falında Çakal Görmek

Kahve Falında Çakal Görmek
12 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.632 kez okundu.

Kahve falında çakal görmek; hayatınıza yeni girecek insanlara karşı çok dikkatli olmanız yönünde bir uyarı anlamı taşıyan semboldür. Her dost bildiğiniz insan, aslında sizin gerçek dostunuz olmayabilir. Gelecek günlerde dostunuz sandığınız bir insan size ihanet edebilir ve sizi gerçekten üzebilir. Bir insan size huzursuzluk yaşatacak ve bu kişiyi tamamen hayatınızdan çıkarma kararı alacaksınız. Falda çakal görmek, bazen de etrafınızda pervane olan ve dostunuz gibi görünen bir insandan alacağınız darbeyi işaret eder. Sizin güveninizi sağlama aldıktan sonra sizi kandırmak isteyebilir.

falda cakal gormekKahve fincanında çakal şekli çıkması, genelde negatif cümlelerle yorumlanır. Falına bakılan kişinin dostu olduğu kadar düşmanının da olduğunu gösterir. İş hayatında da bazı aksilikler söz konusu olabilir. Bazı rakipleriniz şu günlerde size zor anlar yaşatabilir. Aynı zamanda sizin bir açık vermenizi kollayan insanlar da etrafınızda bulunuyor olabilir. Kahve tabağında çakalın anlamı, hane içerisinde fesat ve ikiyüzlü bir insandır. Bu insan sizi kandırmak isteyebilir. O nedenle, sürekli sizin yanlış bir hareket yapmanızı bekliyor olabilir. Gelecek günlerde hata yaparak kimsenin eline koz vermemeye gayret edin.

Falda görülen çakal sembolü, bazı fal yorumunda bulunan kişiler tarafından hayatınızda yenilikler olacağına yorumlanır. Her zorluğun arkasında sizi bekleyen sürprizler olacak. İş hayatından memnun olmayan kişilere uzun vadede yeni fırsat kapıları açılabilir. Sevdiklerinizle dayanışma içerisinde olacaksınız. Sizi seven insanlarla iyi iletişimde bulunmaya gayret edin. Özellikle şu günlerde karşılaşacağınız her kötü durum karşısında ani öfkelenmeyerek, sükunetinizi koruyun. Özellikle aile bireylerinin kalbini kıracak cümlelerden sakınmalısınız. Bekar olanların da evlilik için biraz daha sabırlı olmaları gerekiyor. Yurt dışı bağlantısı olan bireyler ise, yakında yurt dışından güzel bir haber alabilirler.

Kahve falında çakal ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, zorluklardan ailelerinin destekleriyle kurtulacaklar ve hayatlarına yeni sayfalar açacaklar. Bu dönemde birçok engelle karşılaşabilirsiniz. Uyanık ve kıskanç biri size düşmanlık yapabilir. Size gelen her söze inanmamaya gayret edin.

Kahve fincanında çakal sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında sırtlan görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı