Kahve Falında Çarpı İşareti Görmek

Kahve Falında Çarpı İşareti Görmek
10 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 3.398 kez okundu.

Kahve falında çarpı işareti görmek; sosyal hayatınızda bazı sıkıntıların sizleri beklediğine yorumlanır. Arkadaşlarınızla geçinmekte zorluk çekebilirsiniz ve aranızda soğuk rüzgarlar esebilir. Bazı sebeplerden dolayı dost çevresinde huzursuzluk ve kıskançlıklar söz konusu olabilir. Dostlarınızın size kırılacağı sözler sarf etmekten uzak durmaya gayret edin. Yoksa size düşman olabilirler ve canınızı sıkacak olaylara vesile olabilirsiniz. Falda çarpı işareti görmek, anlaşmazlıkları ve ikili ilişkilerde sorunları işaret eder. Bir insan size sitemde bulunabilir.

falda carpi isareti gormekKahve fincanında çarpı işareti şekli çıkması, hayal kırıklıklarına yol açacak olayların habercisidir. Size güvenen insanlara kötü sözler sarf etmemeye özen gösterin. Şu günlerde sevdiğiniz insanların kalbini kırmak sizi de üzecek. Daha sabırlı ve anlayışlı olmaya gayret edin. Kahve tabağında çarpı işaretinin anlamı, hane içerisinde gergin bir ortama girileceğine yöneliktir. Haneden küs olduğunuz biri ile aynı ortamda karşılaşabilirsiniz. O kişiyi karşınızda görmek tekrar eski sorunların açılmasına neden olabilir.

Falda görülen çarpı işareti sembolü, bazı fal yorumu yapan kişiler tarafından aşk hayatına yönelik yorumlanır. Falına bakılan kişi bekarsa, çevresinde onunla ilgilenen ve ondan hoşlanan biri var demektir. Bu kişi sürekli sizin dikkatinizi çekmek için çaba harcıyor olabilir. Size karşı platonik bir sevgi besleyen bu kişi, duygularını size açmaktan korkuyor olabilir. Kahve falında x işareti görmek, depresif ruh halinden çıkmanız yönünde bir uyarı anlamına da gelir. Negatif düşünceleri aklınızdan silip atmalı ve daha umut verici şeylere odaklanmalısınız. Yoksa bu durum sevdiklerinizin size tepki göstermesine ve sizden uzaklaşmasına neden olabilir.

Kahve falında çarpı işareti ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, sorunlarının artması karşısında kendilerini ümitsiz hissedebilirler. Şu günlerde insanlarla iyi geçinmekte zorlanabilir ve tepki verebilirsiniz. Bazı dostlarınız size kırılabilirler.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı