Kahve Falında Çita Görmek

Kahve Falında Çita Görmek
5 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 6.413 kez okundu.

Kahve falında çita görmek; gözünüzde değeri düşen insanlara yeniden güven kazanmaya başlayacağınıza yorumlanır. Eğer geçmişte kırgın olduğunuz veya güveninizi kaybeden birileri varsa, o kişilerle yeniden yakınlaşmaya ve aranızdaki buzları eritmeye başlayabilirsiniz. Geçmişte size karşı yaptığı hataları telafi etmek isteyen birileri olabilir. Bu kişilere fırsat vermenizde fayda var. Gerçekten hatalarından ders çıkarmış olabilirler ve sizlerle yeniden güven içerisinde bir ilişki sürdürme dilediğiyle irtibata geçebilirler. Falda çita görmek, bazen de fal sahibinin önceden yaptığı hatalardan ders çıkaracağına ve kalbini kırdığı insanlara karşı hatasını telafi etmek isteyeceğine yorumlanır. Önümüzde günlerde küslükler ve dargınlıklar bitecek.

falda cita gormekKahve fincanında çita şekli çıkması, genelde hak edilen saygıyı görmek ve geleceğe yönelik doğru kararlar almak anlamına gelir. Gelecek günlerde iş hayatında da bir yükseliş söz konusu olabilir. Geçmişte kaybedilen itibar yeniden elde edilebilir. Kayıplar geçici olacak. Kahve tabağında çitanın anlamı, hane içerisinde sağlık sorunları olan birinin sıhhatine kavuşacağı yönündedir. Eğer hanede hastalığı yüzünden zor günler geçiren biri varsa, yakında o kişiden umut verici haberler alabilirsiniz.

Falda görülen çita sembolü, bazı fal yorumu yapan kişiler tarafından falına bakılan kişinin sahip olduğu koşullardan memnuniyetsiz olduğuna yorumlanır. Hayatınıza dair sıkıldığınız ve değişmesini istediğiniz bir şeyler olabilir. Ancak bu değişim için daha çok vakit var. Çok fazla çaba göstererek, bazı şeyleri değiştirebileceksiniz. Bekar birinin falında çita işareti çıkarsa, karşısına çıkacak kişi onun için hayırlı bir kısmet olmayabilir. Bekar bir kızın falında çita figürü belirmişse, ileride evlilik teklifi alacağı erkeğe cevap vermeden önce çok iyi düşünmelidir. Bu kişi onun için doğru insan olmayabilir.

Kahve falında çita ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, geçmişe dair hata ve pişmanlıklarını geride bırakacak kararlar alabilirler. Bir kişi ilerleyen günlerde sizden af dileyebilir. Evlilik için çok aceleci davranmamaya dikkat edin. Doğru kısmeti bulmak için sabırlı olmanız gerekebilir.

Kahve fincanında çita sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında leopar görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı