Kahve Falında Çizgi Görmek

Kahve Falında Çizgi Görmek
13 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 11.976 kez okundu.

Kahve falında çizgi görmek; genellikle fal sahibinin beklediği güzel haberlerin çok yakında kendisine ulaşacağına yorumlanır. Eğer bir yerden haber bekliyorsanız, çok yakında bu haber size ulaşacak demektir. Tabi fincanda beliren çizginin uzun, kısa ya da diğer şekillerde olması bu yorumu değiştirir. Falda çizgi görmek, genel olarak fal sahibinin içini rahatlatacak haber demektir. Bu haber adeta yüreğinize su serpecek türden olacak.

falda cizgi gormekKahve fincanında çizgi şekli çıkması, farklı anlamlara gelebilir. Fincanın ortasında beliren çizgi, genelde ilerleyen günlerde işlerinizin rast gideceğine yorumlanır. Çok içten istediğiniz bir eşyaya da yakında sahip olabilirsiniz. Kahve tabağında çizginin anlamı, ilerleyen günlerde hane içerisindeki sıkıntıların azalacağına yönelik yorumlanır. Anlaşmazlıklar bitecek ve hane içerisinde genel bir sükunet havası esecek.

Falda görülen çizgi sembolü, fal sahibinin doğru yolda olduğunu gösterir. Hayallerinize ve isteklerinize yakında ulaşacaksınız. Kahve falında yatay çizgi görmek, şimdiye kadar çekilen cefa ve sıkıntıların artık bitmesi şeklinde yorumlanır. Falına bakılan kişinin yaşamında güzel gelişmeler olacak. Kahve falında düz çizgi görmek ise, finansal açıdan rahatlama anlamına gelir. Elinize geçecek para çok işinize yarayacak ve borcu olanlar yakında borçlarını kapatma fırsatı yakalayacaklar. Kahve falında iki kalın çizgi görmek, önünüzde sizi bekleyen çok güzel günler var demektir. Eğer bu iki kalın çizgi birbirine paralelse, ruh eşini bulmak anlamını taşır. Sevdiğiniz insanla uzlaşma sağlayarak sorunları geride bırakacaksınız. Kahve falında kesik düz çizgiler görmek, sürekli ertelenen bir şeyi simgeler. Bu ertelediğiniz konu aslında sizin için önem arz ediyor. Özellikle gelecek planlarınızı şekillendirirken önünüzdeki engellerin sizi yıldırmasına izin vermemelisiniz.

Kahve falında çizgiler görmek, geleceğinizde çok fazla seçeneğin mevcut olduğunu gösterir. Bu seçenekler arasından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Önünüze çıkan fırsatlar birden fazla olacak ve geleceğinizi şekillendirirken çok fazla kararsızlık yaşayacaksınız. Kahve falında çapraz çizgi çıkarsa, devletle alakalı bir işiniz sorunsuz şekilde hallolacak demektir. Eğer mahkeme sonucu bekliyorsanız, sizin lehinize bir sonuç alabilirsiniz. Devlet kapısındaki işlerinizde bir sıkıntıyla karşılaşmayacaksınız. Kahve falında birbirini kesen doğru çizgiler görmek, bir insanla kaderinizin kesişeceğine ve bu insanın hayatınızı tamamen değiştireceğine yorumlanır. Bekar olanlar, yakında tanışacakları insanla çok iyi uyum yakalayacaklar. Kahve falında uzun çizgiler görmek, uzun bir seyahate çıkmak şeklinde yorumlanır. Yurt dışına çıkmak söz konusu olabilir.

Kahve falında çizgi ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, maddi ve manevi yönden şimdiye kadar çektikleri zorlukları geride bırakacaklar. Müjdeli haberler gelecek ve hayatınızdaki belirsizlikler bitecek. İş hayatında ve özel hayatınızda mutlu günler sizleri bekliyor.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Çizgi Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ali dedi ki:

    İnşallah teogtan başarılı olurum.

Sayfa başına git