Kahve Falında Deniz Feneri Görmek

Kahve Falında Deniz Feneri Görmek
20 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 10.836 kez okundu.

Kahve falında deniz feneri görmek; cesaretli ve özgür bir ruha sahip olduğunuzu simgeler. Falına bakılan kişi aldığı hür kararlar sayesinde önemli yerlere gelecek ve sözü geçen biri olacak. Bağımsızlığınızı ve özgürlüğünüzü korumak adına sürekli mücadele vereceksiniz. Falda deniz fener görmek, yardımsever ve hayırlı işlerde adı anılan bir insanı da simgeler. Fal sahibi çevresine yaptığı yardımlar sayesinde herkesin hayır duasını alacak ve merhamet duygusu birçok konuda ağır basacak. Çevreniz tarafından sevilen ve sayılan biri olmanız hoşunuza gidecek.

falda deniz feneri gormekKahve fincanında deniz feneri şekli çıkması, sosyal çevrenizde herkese pozitif enerji yayacağınıza ve dostlarınızın sizlere özendiğine yorumlanır. Bazı fal yorumcularına göre, fincanda beliren deniz feneri sembolü başarılı olmanın işaretidir. Eğer çalışan biriyseniz, kısa bir vadede zekanızı kullanarak konumunuzu yükseltecek ve finansal yönden rahatlayacaksınız. Kahve tabağında deniz fenerinin anlamı, hane içerisinden bir akrabanın başarı haberini alacağınıza ve o kişiyle gurur duyacağınıza yorumlanır. Aile fertlerinden biri de sizi gururlandıracak önemli işlere imza atabilir.

Falda görülen deniz feneri sembolü, fincandaki konumuna göre değerlendirildiğinde farklı anlamlar çıkabilir. Fincanın ortasında deniz feneri işareti çıkması, nazik ve sevgi dolu insanlarla bir arada bulunmaya ve sizlerin de pozitif enerjiniz sayesinde herkes tarafından sevilen biri olduğunuza yorumlanır. Fincanın kenarında deniz feneri figürü belirmişse, bu sefer de aile hayatında kendinizi güvende hissedeceğinizi simgeler. Yuvanızda huzuru bulacaksınız.

Kahve falında deniz feneri ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, sağduyulu kararlar alacaklar. Sosyal çevrenizde ilgi odağı olabilirsiniz. Yüksek enerjinizi sayesinde güzel bir dönem sizleri bekliyor. Karmaşık ilişkiler son bulacak. Aileniz ve sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirmeye başlayacaksınız. Bir yandan da aldığınız kararlarda emin adımlarla ilerleyeceksiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı