Kahve Falında Eldiven Görmek

Kahve Falında Eldiven Görmek
16 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 2.345 kez okundu.

Kahve falında eldiven görmek; dostlarınızın sizler hakkında çok iyi düşüncelere sahip olduklarını ve sizi umursadıklarını simgeler. Dost çevrenizde çok mutlu olacaksınız ve sizi seven dostlarınızın size ne kadar değer verdiklerine bir kez daha şahit olacaksınız. Gelecek günlerde karşılaşacağınız bir olay sizi çok mutlu edecek. Bir arkadaşınız çok heyecanlanacağınız bir sürpriz yapabilir. Falda eldiven görmek, bazen de eski dostlarınızla yeniden bir araya geleceğinizi müjdeler. Sizlerden uzakta olan dostlarınızla görüşme fırsatınız olabilir.

falda eldiven gormekKahve fincanında eldiven şekli çıkması, genellikle fal sahibinin sosyal çevresine yönelik yorumlanır. Yaşadığınız sorunları dertleşebileceğiniz dostlarınız var ve sizleri zor zamanlarınızda bir kez daha yalnız bırakmayacaklar. Kahve tabağında eldivenin anlamı, aile içi bağlarınızın zayıf olduğuna işaret eder. Aile bireyleriyle iletişim kurmakta zorluk çekiyor olabilirsiniz. Ya da bazı konularda sizlere anlayışlı yaklaşmadıklarını düşünebilirsiniz. Ancak son günlerde ailenizin de desteğine ihtiyacınız olacak. Aile bağlarınızı güçlü tutmaya gayret edin. Dostlarınız ve aile bireyleriyle tartışmaya girmekten sakının ve sükunetinizi bozmamaya gayret edin.

Falda görülen eldiven sembolü, bazı fal yorumu yapan kişiler tarafından maddi yönden çok tehlikeli bir döneme girildiğine yorumlanır. İş hayatında rakiplerinizle başa çıkmakta zorlanabilirsiniz ve parasal anlamda bazı riskler almak zorunda kalabilirsiniz. Her ne kadar iş ve eğitim hayatında yükselmeye devam edecek olsanız da, riskler hep olacak. Bir süre daha endişe etmekten kurtulamayacaksınız. Kahve falında boks eldiveni görmek, geçmişte dargın olduğunuz bir insanla tekrar barışacağınızı simgeler. Bu kişi eskiden çok iyi anlaştığınız bir dostunuz olabilir. Aşk hayatında ise durgunluk devam edecek. İlişkinizi monotonluktan kurtarmak için çaba göstermeniz gerekecek.

Kahve falında eldiven ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, arkadaş çevresinde sevilen ve sayılan biri olmaya devam edecekler. İş hayatında rekabet artsa da, parasal konularda alacağınız riskler sizleri zarara uğratmayacak. Yine de, gelecek günlerde harcamalarınızı dikkatli yapmanızda fayda var.

Kahve fincanında eldiven sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında el görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı