Kahve Falında Abiye Görmek

Kahve Falında Abiye Görmek
16 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 2.650 kez okundu.

Kahve Falında Abiye Görmek

Kahve falında kendinizi abiye kıyafetlerin içinde görmek farklı yorumcular tarafından çok farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Fakat genel anlamda abiyeler giymiş, güzel tuvaletlere, frapan giysilere bürünmüş olan bir fal sahibi ya çok yakında görkemli bir davete katılacak ya da yeni bir değişim aşamasından geçecek demektir. Kahve falında çıkan simgeler ilerde bürüneceğimiz hallerimizi bulunacağımız ortamları bize haber verebilir. Bu nedenle de kahve falında abiye görmek, yakında düğün, dernek, kutlama gibi bir geceden davet alarak buraya katılacağınız anlamına gelmektedir.

Öte yandan yine kahve falında abiye görmek yeni bir kabuk değiştirerek yeni bir imajla, yeni bir kimliğe bürüneceğinizin anlamına da gelebilir.

“Falda Abiye Ne Anlama Gelir;”

Aynı şekilde kahve falında abiye görmek, tuvalet giysisi giydiğinizi görmek sizi kıskanan bazı kişilerin varlığıyla da yorumlanabilmektedir. Bu onların size dışardan baktığı gözlerle sizin falda kendinizi görmeniz şeklinde vukuu buluyor olabilir. Sizi abartılı bir şaha şaha içinde, aşırı bir lüks içinde yaşantı sürüyor şeklinde algılayan çevrenizdeki tipler, siz farkında olmasanız da size bu gözlerle bakıyor olabilirler. Yine güzel frapan elbiseler, ve gösterişli tuvaletler kahve falınızda beliriyorsa aniden zengin olacağınıza ve durumunuzun hızla düzeleceğine de alamet olabilir. Çok çalışıp merdivenleri hızla çıkarak şöhret kapılarını aralayabilir ya da iyi bir evlilik yaparak aniden zengin olabilirsiniz. Hatta aldığınız bir bilete büyük ikramiye bile vurabilir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git