Falda Ağlayan İnsan Görmek

Falda Ağlayan İnsan Görmek
13 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 3.549 kez okundu.

Falda ağlayan insan görmek sıkıntı üzüntü ve kederden kurtulmaya işarettir. Falda gördüğünüz kişi siz iseniz kötü günleri geride bırakıp daha huzurlu mutlu günler yaşayacaksınız demektir. Özellikle yakın zamanda sizi üzecek bir olay yaşamışsanız en kısa zamanda bu sıkıntılı günleri geride bırakacak mutlu günlere daha büyük adımlarla ilerleyeceksiniz. Falda ağlamak genellikle dertten ve kederden kurtulmak, arınmak anlamına gelir. Ağlamak sembol olarak sıkıntıdan kurtulmanın sembolüdür. Kahve falında ağlamak gelecek zamanda olan büyük bir sevincin, mutluluğun habercisidir.

Falda Başka Bir İnsanın Ağlaması

Falda ağlayan insan siz değilseniz bu durum yakın zamanda tanıdığınız bir kişiyle aranızın açılacağına daha sonra karşınızdaki kişinin çok pişman olup sizden özür dileyip barışmaya çalışmasına delalettir. Falda ağlamak bazı durumlarda ise sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Yakın zamanda olacak olaylar size sıkıntı getirecektir. Aynı zamanda ailenizle beraber üzüntülü günler geçirebilirsiniz.

Ağlamak sevinç gözyaşı anlamı taşırken bir yandan da sıkıntı üzüntü anlamı taşımaktadır bu yüzden kahve falında gördüğünüz ağlayan insanı tek başına yorumlamayınız.

Kahve Falında Ağlayan Kadın Görmek

Falda ağlayan insan kadın ise düşündüğümüz gibi sonu kötü biten fallardan değil tam tersi oldukça şanslı olduğu bir faldır. Falda gördüğümüz ağlayan kadın gibi mutsuz olacağımızı değil de bizim mutlu olacağımıza işaret eder. Falda gözyaşı aslında iyiye işaret eder. Kahve falında ağlayan kadın görmek aşk hayatınızla da ilgilidir. Size aşkla ilgili yeni bir kapı açılacağını işaret eder. Hayatınıza yeni ve vazgeçemeyeceğiniz birinin gireceğini işaret ediyor. Yeni tanışacağınız kişi ile büyük bir aşk yaşayıp çok mutlu olacağınız anlamına gelir.

Falda ağlayan kadın görmek sadece iş ve aşk hayatınızda değil maddi ve manevi olarak da size kazançlar getirecektir. Maddi anlamda sıkıntınız kalmayacaktır. Falda ağlayan insan görenin bilinenin aksine önünün açık olduğu sıkıntının ondan gittiği bilinir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Falda Ağlayan İnsan Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
    Sayfa başına git