Kahve Falında Anneyi Görmek

Kahve Falında Anneyi Görmek
6 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.987 kez okundu.

Anne gerçek hayatta birçok kişiye farklı duygular yaşatabileceği gibi mutlaka olumlu ve pozitif duygular yaşatmaktadır. İşte gerçek hayatta olduğu gibi kahve falında anne görmek insana huzur ve mutluluk getirecektir. Şayet falınızda annenizin siluetine benzeyen şekiller belirdiyse içiniz rahat olsun zira huzurlu bir dönem sizi bekliyor ve mutlu haberler kapınızda. Öte yandan kahve falında bulunan anne yorumu figürleri duruşuna ve pozisyonuna göre değişmektedir. Falda çıkan anne silüeti iç huzur artışına ve mutlu bir sürece alamettir.

Falınızda annenize benzeyen, boy pos olarak onu andıran ve renkleriyle de onun tipine benzer bir kişi görüyorsanız, annenizden ya da yine başka bir yakınınızdan alacağınız bir yardıma ya da şefkat eline delalet eder. Kahve falında anne görmek şefkat ve güven figürüdür.

Falda annenizi gördüğünüzde kısa zaman içinde anneniz size gelecek, sizi arayacak ya da gerçek hayatta annenizi göreceksiniz demektir. Kahve falında anne görmek şefkat eline alamet olduğu gibi bereketinde habercisi olabilir. Kahve falınızda anne gördüğünüzde ne evinizde özel hayatınızda ne de iş hayatınızda mali anlamda sıkıntı çekmeyeceksiniz demektir. Aynı zamanda falda anne görmek övgü alacağınız anlamında da yorumlanabilir. Bildiğiniz gibi anneler çocuklarını çok sevdiklerinden çocuklarının yaptıkları en küçük şeylerle bile öğünme, övme güdüsüne sahiptir. Bu nedenle de anne simgesi çoğu zaman övülmek eğilimiyle özdeşleştiğinden, falında annesini gören bir kişi yakın zamanda patronu ya da yakın çevresinden övgü alacak demektir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git