Falda Deccal Görmek

Falda Deccal Görmek
18 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.121 kez okundu.

Fallarda olumlu görüntüler çıktığı kadar olumsuz görüntülerde oluşabilir. Bazı olumsuzluklar insanlar için iyiye işaret olabilirken çoğu olumsuz görüntüler olumsuz sonuçlar doğurur. Fallarda rüyalardaki gibi tersi çıkar durumu söz konusu değildir. İnsanların fal baktırırken çok dikkatli olması gerekir. Falcı seçimi yaparken etrafındaki kişilere ve daha önce o falcıya gidenlere danışılmalıdır. Daha önce kimsenin gitmediği bir falcıya müracaat etmek sizin için doğru bir tercih olmayabilir.

Fallarda Ne Tür Varlıklar Çıkar?

Fallarda çeşit çeşit canlı ve değişik varlıklar görülebilmektedir. Her bir varlık farklı bir duruma işaret eder. Fallarda en çok rastlanan varlık hayvanlardır. Uysal ve insan canlısı olarak bilinen hayvanlar hep iyi şeyler olacağına yorulur. Vahşi ve yırtıcı hayvanlar ise olumsuz sonuçlar olacağına işarettir. Bazı fallarda ise bu dünyadan olmayan varlıklara işaret eden simgeler olabilir. Bu fallar birebir çıkacak diye bir şey yoktur. Sadece kötü şeyler olacağına işarettir. Bu kötü olayların ne zaman olacağı ise çoğu zaman bilinmez. Yani fallarda görülen kötü bir varlığın işaret ettiği olay belki yarın belki de 30 sene sonra görülebilir.

Fallarda Deccal Çıkması Nasıl Yorumlanır?

falda deccal görmek dinlerde kötülüğün bir simgesi olması nedeni ile genellikle kötüye yorulur. Deccalin çıktığı bir falın pek hayra yorulması beklenemez. Falda deccalin çıkması çoğu zaman düşmanlığa ve adaletsizliğe işaret eder. Gelecek yıllar içerisinde kötülük ve tehlikeler sizi bekliyor olabilir. Size karşı art niyet besleyen kişiler olabilir. Bu kişiler sizin arkanızdan iş çeviren ya da kuyunuzu kazmaya çalışan sözde dostlarınız olabilir. Bazen de husumetiniz olan bir kişiden gelecek kötülüğe işaret eder. Falda çıkacak deccal sizin atacağınız adımlar ile ilgili de olabilmektedir. Yakın zamanda verecek olduğunuz önemli kararların yanlış kararlar olduğuna işaret edebilir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı