Falda Erkek Görmek

Falda Erkek Görmek
28 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 2.682 kez okundu.

Türk kahvesi içimi sonrası kahvenin dibindeki telvenin bekletilerek ve fincanın ters çevrilerek fincanın soğuması neticesinde bakılan ve toplum tarafından geleneksel hale getirilmiş kültürdür. Bu iş içinde önemli figürler bulunmakla birlikte ayrıca fala bakması ile ünlenen kişiler de bulunur. Fal bakma işi fincana bakılarak yapılan bir kehanet yöntemidir. Tüm toplumlarda yaygın olarak görülen bir yöntemdir. Bu fal işleminde bulunan ve görülen çeşitli işaretlerin fal literatüründe farklı anlamları bulunur. Falda erkek görmek de farklı anlamlara sahiptir.

Falda Erkek Görmek

Falda erkek görmek çeşitli anlamlar da ele alınır. Bu işlemde falında erkek ortaya çıkan kişi eğer bir bayan ise kahve falında ortaya çıkan figüre göre yeni bir erkek ile tanışacağı anlamına işaret eder. Falda erkek figürüne rastlanan kişinin halihazırda bir erkek arkadaşı var ise falda görünen kişinin erkek arkadaşı olduğu söylenir. Falda erkek figürüne rastlayan kişi eğer bir erkek ise bu ona öncülük edecek ya da onun ile yolculuk edecek kişi anlamına gelir. Bir rivayete göre kişinin güzel haberler alacağına işaret eder. Bunun yanında bolluğun ve bereketin sembolü olarak da dile getirilir. Bazı rivayetlerde ise erkek figürünün falında çıktığı erkek kişinin finansal problem çekeceğine işaret edilir. Bu finansal problem yaşanacağı rivayeti çoğu çevrede dile getirildiği için bu rivayet daha kuvvetle muhtemeldir. Ayrıca bir erkeğe falında bir erkek figürünün çıkmasının diğer yansıması ise kendi gücünde birisi ile çatışacağını söyler. Bu çatışmanın kuvvet ie muhtemel yakın çevreden birisi ile olacağı söylenir. Ayrıca farklı ve hiç tanınmayan birisi ile de çatışma yaşanabilir.

Falda Erkek Görmenin En Güçlü Anlamı

Falda erkek görmek yukarıdaki durumlarında geçerli olmasını yanında tüm falcılar tarafından ortak kabul edilen en önemli figürü güç kavramını sembol etmesi ile alakalıdır. Ayrıca erkek şeklinin fincandaki şekli ve durumuna göre de farklı yorumlar yapılır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git