Falda Felaketler Görmek

Falda Felaketler Görmek
11 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 1.505 kez okundu.

Genellikle kahve falında görülen felaketler, gerçek hayatınızdaki şeyleri simge etmektedir. Kahve falında felaket gören ve bunu hisseden kişi, daha dikkatli davranmalıdır. Kahve falında ki felaketler, bazen sizin çok yanlış yolda olduğunuzu ifade eder. Çoğu anlamda bu şekildedir. Fakat bazen de bir kişinin size kurduğu tuzağı ya da bir kavga gibi negatif olayları görüyor olabilirsiniz. Bu felaketler maddi yönden çokta ilgi değildir. Daha çok sizin özel hayatınız ile ilgili sıkıntıları ifade etmektedir. Düşmanlara sahip olan kişiler bu konu ile ilgili daha çok ilgilenebilirler. Kahve falında felaketlerle ilgili kahve telvesi de dibe çökmüşse daha sıkıntılı günlerin sizi beklediğine ve ağlamanıza delalet etmektedir.

Felaketlerin Kahve Falındaki Tasvirleri

Falda felaketler görmek, Genellikle günlük hayatta yaptığınız hatalar, doğru insanlara yanlış davranışlarınız felaket ve kapalı yollar şeklinde fala yansımaktadır. Bu durumda etrafı suçlamadan önce kendinizi sorgulamanız daha iyi olacaktır. Çünkü felaketler sizden dolayı da kaynaklanıyor olabilmektedir. Falda ki örümcek, ejderha, felaket, engelli yollar genellikle negatif auraya sahip insanların fallarıdır. Öncelikle bilmelisiniz ki genel hayatınız kadar kahveyi içtiğiniz ruh durumuzda kahveye yansımaktadır. Negatif enerjili insanlar daima negatif fallara ve negatif hayatlara sahiptirler. Bir an önce bu enerjiden kurtulmanız gerekiyorsa psikolojik destek görmeniz sizi daha pozitif ve iyilik dolu bir hayata yöneltecektir.

Kahve Falındaki Felaketlerden Ders Çıkarmak

Falda felaketler görmek, kötü olayların habercisidir. Günümüzde çoğu insan kötü olaylar karşısında kendisinin kusursuz olduğunu düşünerek direk karşı tarafı suçlamaktadır. Ego, toplumsal sorunumuz olarak karşımıza çıkmaktadır. Kahve falınızda ki felaketler çoğu zaman sizden kaynaklanmaktadır. Fakat değişik hayatlara sahip olan insanlardan bu şarttan bahsedilmeyebilinmektedir. Unutmayınız ki, evren o kadar büyüktür ki biz insanlar evrende kusurlara sahip olacak kadar küçük varlıklarızdır. Bunu kabullenmek ve kendinizin de suçlu olduğunu kabul etmek sizi iyicene yüceltecektir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git