Falda Hasta Çocuk Görmek

Falda Hasta Çocuk Görmek
14 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 1.894 kez okundu.

Falda hasta çocuk görmek görülen çocuğun kız ya da erkek olmasına, gerçekte yaşayan bir kişi olup olmadığına ya da bu kişinin sağlıklı olup olmamasına göre farklı şekillerde yorumlanabilir.

Falda Çocuk Görmek Ne Anlama Gelir?

Kahve falında hasta çocuk görmek olumlu bir gelişmeye delalet edecek şekilde yorumlanır. Söz gelimi fala baktıran kişinin önümüzdeki günlerde iyi bir haber alacağı ya da eline para geçeceği olarak değerlendirilir. Ancak çocuğu falda daha farklı yorumlayanlar da vardır, örneğin fal baktıran kişi kadın ise hamile kalacağı yorumu yapılabilir. Bunun yanında falda görülen çocuk hastalıkların şifa bulacağı şeklinde de açıklanır.

Eğer görülen çocuk kız ise, bu fala baktıran kişinin çevresinde bulunan ve ona karşı kötü duygular besleyen insanlara karşı galibiyet kazanacağı anlamına gelir. Yani falda görülen kız çocuğu düşmanların yenilgiye uğratılması olarak yorumlanır.

Erkek çocuğun müjdeli bir habere, kız çocuk da sıkıntılı bir duruma işaret edecek şekil de yorumlandığı durumlar da vardır.

Falda Hastalık Görmek

Falda görülen olumsuz durumlar, tersine yani olumlu bir anlam içerecek şekilde yorumlanır. Bu yüzden kendini hasta görmek sağlığın iyi oluşuna, bir başkasını hasta görmek ise ona yardım edileceğine işaret eder.

Hasta çocuk görmek ise, fal baktıran kişinin eğer kendi çocuğu varsa bu çocuğun sağlığının yerinde olacağı, eğer çocuğu olmayan bir kadın ise gelecekte dünyaya getireceği çocuğun sağlıklı olacağı şeklinde açıklanır. Bunun yanında hasta çocuk falda haber olarak da yorumlanabilir.

Burada önemli olan nokta, falda görülen sembollerin birbirinden ve fal baktıran kişiden bağımsız olmadığıdır. Dolayısı ile hem bu sembollerin anlamları yorumlanırken bir bütünlük arz etmesine dikkat etmeli, hem de fal baktıran kişinin kim olduğu göz önünde bulundurulmalıdır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git