Falda Kavga Eden İnsanlar Görmek

Falda Kavga Eden İnsanlar Görmek
6 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 5.758 kez okundu.

Kahve falı geçmişten günümüze kadar ulaşmış bir kehanet yöntemidir. Türk kahvesi içildikten sonra fincan kapatılarak soğuması beklenir. Soğuduğundan emin olduğunuz fincanın içindeki şekillere göre yorumlarda bulunulur. Kahve fincanının hemen ardından kahve tabağındaki fazla kahve fincana akıtıldıktan sonra tabaktaki şekillerde yorumlanmaktadır. Bu yorumlar pek çok kahve falı yorumcusuna göre değişiklik gösterse de genel itibariyle benzeridir. Kahve falı baktıran kişinin bir dilek tutması gerekir. Gerçekleşip gerçekleşmeyeceği de fincanın dışına çıkan damla ile belirlenebilir. Kahvede pek çok figür bir yorumu simgelerken falda kavga eden insanlar görmek de pek çok anlama gelebilir.

​​​Falda Kavga Eden İnsanlar Nasıl Yorumlanmalıdır

Falda kavga eden insanlar yakında bir tartışmaya tanık olabileceğinizi ya da birisiyle tartışmaya girebileceğinize yorumlanabilir. Bu tartışma sizinle ilgili olabileceği gibi etrafınızdaki kişilerden aileniz, arkadaşlarınız ya da sevdikleriniz olabilir. Tartışma genel anlamıyla can sıkıcı bir durumla karşı karşıya kalmanız anlamına gelmektedir. Ayrıca etrafınızda kıskanç ve sizi çekemeyen kişilerin olduğu yorumuna da varabilirsiniz. Bu tartışma sizinle ilgili olmayabilir aynı zamanda sevdiklerinizden biriyle ilgili bir kavga haberi alacağınızı da göstermektedir.

Kahve Falında Kavga Ortamı Görmek

Bunun yanı sıra kahve falındaki kavga ortamına göre yorumunuzu etkileyebilecek pek çok unsurun olması mümkündür. Eğer kavga eden kişilerin yanında başkaca insan figürleri varsa bu tartışmanın kalabalık bir ortamda yapıldığını göstermektedir. Kavga eden insanların görünüşlerine göre bu kavgayı yapacak olan kişilerin cinsiyeti hakkında da bir şeyler öğrenilebilir. Erkek, kadın, uzun kısa, yaşlı, çocuk, kilolu, zayıf, bunlar belirlenebilecek özellikleridir. Ayrıca falda çıkan tartışmanın büyük ya da küçük olması figürün bulunduğu bölgedeki telve yoğunluğu ve şekillerin çokluğu kavganın alevli ve büyük bir tartışma olacağını söyleyebiliriz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git