Kahve Falında Kuran Harfleri Görmek

Kahve Falında Kuran Harfleri Görmek
2 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 8.642 kez okundu.

Fal da çıkan Arapça harfler Kuranı kerimde görülen surelerin alameti olabileceği gibi, size büyü yapan kimselere de alamet olabilir. Yakında size kötü bir şey yapmak isteyen kişilerin olabileceğine, etraftaki kişilerin varlığına dikkat etmeniz gerektiğine işarettir. Bu konu ile ilgili olarak sizi iyi tanıyan ama hakkınızda iyi düşünmeyen bir kişi size büyü yapabilir ve size tesir etmek isteyebilir. Yine bununla ilgili olarak size kendinizi kötü hissetmenizi sağlayabilir ve size tuzak kurabilir. Öte yandan kahve falında Kuran harfleri görmek harfler üzerinizde bulunan kem gözlere ve nazara işaret de olabilir.

Bu nenenle kahve falında Kuran harfleri görmek konusunda fal sahibi öncelikle görüştüğü kişilere dikkat etmeli ve üzerindeki hissiyat konusunda kendisini takip etmelidir. Öte yandan eğer harfler fincanınızda belirdiyse sizi çekemeyen ve bu yüzden size fesat besleyen kişilerin varlığına delalet eder.

Bu kişiler sizin ayağınıza çelme takmak için fırsatını kolluyor anlamına gelmektedir. Diğer yandan eğer Arapça harfler fincanda da değil tabaktaysa da aile içinde fesat çıkmasını isteyen kişilerin varlığına işarettir. Yine evin bir köşesinde bulunan büyünün varlığına, size büyü yapan kişilerin olası olduğuna da işarettir falda Arapça harf görmek. Aynı zamanda kahve falında Kuran harfleri görmek evde yaşayan bir aile ferdinin kısmeti kapanması için büyü yapıldığını da işaret ediyor olabilir. Bu anlamda bol bol Ayetel – kürsi okumalı ve eve giren çıkan kişilere de çok dikkat etmelisiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı