Falda Mesafeler Görmek

10 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, kez okundu.

Kahve falında mesafeler görmek, uzun süredir istediğiniz ya da uzun zamandır olması için uğraştığınız bir şeyin olması için daha zaman gerektiği anlamına gelmektedir. Olmasını istediğiniz şeyde ısrarcı olmanız, o şeyin olmasını iyicene uzatmaktadır. Eğer mesafeler çok uzun ise, bir yolculuğa çıkacağınıza delalet edebilmektedir. Fakat mesafeler kısa yukarıda anlattığımız anlama gelmektedir. Mesafeler de dağlık ve tepelik var ise, olmasını istediğiniz şeyin iyicene zorlaştığını, ya da hiç olmayacağınızı sizlere söylemektedir.

Mesafelerin Asıl Anlamı

Falda mesafeler görmek, bazen ulaşmak istediğiniz birini de temsil edebilmektedir. Bu kişi sizin sevdiğiniz birisi, kardeşiniz, eşiniz ya da düşündüğünüz birisini temsil etmektedir. Falda ki mesafeler, sizin bu kişi ile aranızda ki bağları göstermektedir. Bazı fallarda kişiler arasında hiç uzaklık yokken bazı fallarda engelli, tepeli, aşılması zor mesafeler bulunmaktadır. Bu mesafeler sizin o kişiye karşı yaptığınız hatalardan dolayı, o kişinin size karşı bir koruma kalkanı çekmesinden kaynaklanmaktadır. Son günlerde kendinizi sorgulamanız ve kişiler arasında ki mesafeleri suçlamaksızın, önce kendinizi suçlamanız gerekmektedir.

Mesafelerden Ders Çıkarmak

Falda mesafeler görmek, hayatınızda bir şeylerin ters gittiğini ima etmektedir. İstediğiniz şeylerde ısrarcı olmayınız ve etrafınıza karşı davranışlarınızı önce kendinizi suçlayarak sorgulamasınız. Sergilediğiniz davranışlar etrafınızdaki insanların, size karşı mesafeler koymasına neden olmaktadır. Siz ise bu mesafelere karşı kendinizi değil mesafe koyanları suçlamaktasınız. Kahve falının telvesi içine çökmüş şeklinde kahve falında mesafe var ise bu ihtimal tamamen sizden kaynaklanmaktadır. Biraz daha pozitif enerji ile insanlara yaklaşımınız, falınızdaki bu mesafeleri yavaş yavaş kaldıracaktır. Mesafeler, bazen bir kişiyi bazen de istediğiniz bir şeyi temsil edebilmektedir. Net olarak neyi ima ettiği sizin hissiyatınıza göre de değişmektedir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git