Kahve Falında Minare Görmek

Kahve Falında Minare Görmek
14 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 3.779 kez okundu.

Kahve Falında Minare Görmek

Kahve falında minare görmek, genellikle minarenin dik bir kaide şeklinde duran ifadesinden dolayı kararlılık ve sebat olarak yorumlanır. Öte yandan minare çok yüksek olan bir obje olduğundan ve üzerinden sesi çok ötelere ve uzaklara kadar ulaşabildiğinden, bağlantı, haber, iletişim olarak da yorumlanabilir. Örneğin rüyada minare gören bir kişi çoktandır uzak olduğu ve konuşmadığı akrabaları ya da tanıdıklarıyla barışarak yeniden iletişim kurabilir. Yine ilk satırlarda da belirttiğimiz gibi fal da çıkan minare hayatta kararlı tutumlar ve eminlikle atılan adımları da simgeliyor olabilir.

Bu anlamda önümüzdeki dönemlerde hayatınızı etkileyecek olan radikal kararlar alacağınıza ve keskin virajlardan geçeceğinizde işaret ediyor olabilir kahve falında minare görmek.

Falda Minare Görmek

Falda görülen minare dik ve keskin duruşuyla hayatta karşılaşılacak olan keskin olayları da simgeliyor olabilir. Örneğin kahve falı yorumcuları kahve alında görülen minareyi aile içinde çıkabilecek olan küçük anlaşmazlıklar ve tartışmalar olarak da yorumlayabiliyor. Şayet bu gibi durumlarla karşılaşacak olursanız, alttan almanızı, bugünlerinde kısa sürede biteceğini ve hayatı tamamen bir sınamadan ibaret olduğunu aklınızdan çıkarmamanızı öneririz. Bu gibi durumlarda alttan almalı ve sükut içinde davranmalısınız. Zira kahve falında minare görmek hayatınızda karşınıza çıkabilecek olan keskin ama büyük sınanmalara delalet ediyor olabilir. Bu yüzden de hayrın ve şerrin Allahtan olduğunu bir nebze unutmamalı ve bu ikrarla yolunuza devam etmelisiniz diyoruz.

 

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı