Kahve Falında Noel Baba Görmek

Kahve Falında Noel Baba Görmek
4 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 2.870 kez okundu.

Gerçek hayattan da aşina olduğumuz gibi Noel baba güzel günlerin, renkli günlerin ve bayram havasında geçebilecek olan günlerin yaklaştığının habercisi olarak kabul edilir falda görüldüğünde. Noel baba her eni senede hediyeleriyle ortaya çıkıveren müjdeci, sevimli, renkli ve sempatik bir obje olduğundan, falda görüldüğünde de kötüye yorumlanmaz. Tam tersine kahve falında Noel baba görmek, yepyeni başlangıçlara, iyi geçecek bir döneme ya da seneye yorumlanır. Yepyeni başlangıçlarla gelecek ve renkli geçecek bir dönem sizin için yaklaşıyor.

Bunun için eğer ardınızda sizin için kötü geçmiş bir yıl bırakıyorsanız, önünüze huzur içinde bakabilirsiniz. Zira yeni dönem size mutluluklar getirecek. Öte yandan Noel babanın renkli kıyafeti de alda birçok şeyi simgelemektedir. Bu yüzden kahve falında Noel baba görmek size şans getirebilir.

Kırmızı, yeşil, beyaz gibi can alıcı canlı renklerden oluşan Noel baba kostümü size murat, temizlik, saflık ve akipaklık alameti verir. Örneğin kırmızı murat ve tez haberdir. Beyaz ise temizlik ve paklıktır. Kırmızı san, şöhret, ün getirdiği gibi paranın da habercisi olabilir. Yine kahve falında Noel baba görmek şansa da delalet eder. Falınızda Noel baba gördüğünüzde bilin ki çok şanslı bir döneme giriyorsunuz demektir. Bunun için yeni iş başlangıçları yapıyorsanız tam da bu iş için uygun bir dönemdesiniz demektir. Yine bu gibi dönemlerde piyango bileti almak için bile en şanslı döneminizde bulunuyor olabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git