Kahve Falında Okey Taşı Görmek

Kahve Falında Okey Taşı Görmek
5 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.667 kez okundu.

Okey, gerçek hayatımızda eğlenmek, keyif almak ve iyi vakit geçirmek için oynadığımız renkli oyunlardan biri olsa da bu oyunda ne zaman ne olacağı ve hangi taşın geleceği hiç belli olmaz. Bu anlamda iniş çıkışlı bir oyun olan okey oyunun taşları kahve falımızın içine kadar girdiyse hayatımızda beklenmedik olayların yaşanacağı anlamına gelmektedir. Örneğin bu konuda hiç de beklemediğiniz bir anda hayatınıza biri girebilir ve sizi kendisine sırılsıklam aşık edebilir. Yine aniden bozulan işlere, ya da aniden düzelebilecek ve yoluna girecek olan işlerinizin alameti de olabilir kahve falında okey taşı görmek.

Aynı yorumu ilişkilerinizi hakkında da yapabilirsiniz. Örneğin kahve falında okey taşı görmek konusunda kahve falında okey taşı gören bir kimsenin aniden ailesiyle olan ilişkilerinde arası bozulabilir.

 

Yine iş hayatınızda karşınıza çıkabilecek olan hesaplaşmalar, ani iş bozuklukları ya da olmadık yerden gelen yeni yeni iş teklifleri de sizleri farklı yönlerde etkileyebilir. Kısacası aynı okey oynarken bu oyunda da her şeye hazırlıklı olmanız gerektiği gibi kahve falında çıkan okey taş da hayatınızda çok farklı yönlerde etkileşim yaratabilir. Okey oynarken gelen taş bir anda elinizi dizmeniz ve düzenlemenizde size yardımcı olabildiği gibi, bazen de sizi uzun süre bekleme de bırakarak hiçbir işinize yaramaz ve sizi dakikalarca beklemede bırakabilir. İşte kahve falında okey taşı görmek  farklı ve beklenmedik etkiler yaratacaktır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git