Falda Saç Dökülmesi

Falda Saç Dökülmesi
9 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 851 kez okundu.

Kahve falında saç dökülmesi uğursuzluk anlamına gelir. Falı bakılan kişinin üzüleceği, hayal kırıklığına uğrayacağı, insanlara karşı güvenini yitireceği anlamına gelir. Falı bakılan kişinin çevresinde düşmanlarının olduğu ve en sevdiği ve değer verdiği insanlar tarafından iftirada ve haksızlığa uğrayacağına yorumlanıyor. Fal sahibinin kısmetlerinin kapanacağına delalet eder. Kahve falında saç dökülmesi görülen kişinin iş hayatında iflas edeceği ve bütün emeklerinin boşa gideceği anlamına gelir. Falı bakılan kişinin çevresinde bulunan insanlara karşı çok dikkatli olması gerektiğine delalet eder. Falı yorumlanan kişinin is hayatında aniden düşeceği düşmanlarının çoğalacağına ve is hayatındaki bu düşüşten sonra dost bildikleri insanlardan darbe göreceğine yorumlanır.

Uzmanların Saç Dökülmesi Yorumu

Ayrıca falda saç dökülmesi görmek yorumu bazı yorumcular tarafından dost olarak gördüğü insanların fal sahibini en kötü gününde yalnız ve tek başına bırakacakları anlamına gelir. Ayrıca falda görülen saç dökülmesi kişinin hem is hem de aşk hayatında mutsuz olacağına ve eşinden is arkadaşlarından haksızlığa uğrayacağı anlamına gelir. Falı bakılan kişinin hiçbir günahı yok iken iftiraya uğrayacağı ve bu yüzden zor günler getireceğine yorumlanıyor.

Falda Kel Kalmak

Falda kel kalmak, falı bakılan kişinin geçim anlamında zor günler geçireceğine, maddi anlamda oldukça yıpranacağına ve bu durumun bir süre bu şekilde devam edeceğine yorumlarını. Aynı zamanda fal yorumcuları tarafından falı bakılan kişinin ele güne muhtaç olacağına dair yorumlar yapılıyor. Falda saçların kel kalmasından ziyade saçların gür ve parlak olması ise kişinin işlerinin yolunda gideceğine ve kısa sürede maddi anlamda oldukça rahatlayacağına yorumlanır. Aynı zamanda çevresi ve dostları tarafından sevileceğine ve çevresinde saygın bir kişi olarak görüleceğine işaret eder.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git