Kahve Falında Saray Görmek

Kahve Falında Saray Görmek
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 2.908 kez okundu.

Kahve Falında Saray Görmek

Kahve falında görülen saray, yeni kurulacak olan bir düzenin, zenginliğin, lüksün, şaha şaha dolu bir hayatın simgesi olabilir. Genellikle yeni düzen arayışında olan, ev değiştirmenin, daha geniş ve güzel bir eve çıkmanın hayaliyle yanıp tutuşan kişilerin falında çıkan bu imge, evinden bunalmış kişilere ilaç gibi gelebilir. Faldaki bu gibi simgeler realist kararların öncüsü olabilir. Bu konuda iyi olan haber ise çok yakında yaşanılan monotonluklardan sıyrılacağınız anlamını taşır. Fal yorumuna göre kahve fincanında beliren saray şekli insanların verdikleri kararlar sayesinde hayatlarında yapacakları köklü değişimleri betimlemektedir. Falda görülen saray, ya da saraya benzer yapılar hem gerçek manada bizim içinde yaşadığımız mekanlarımızla ilintili olabileceği gibi, hem de iç dünyamızla ilgili konuları da vurguluyor olabilir. Kısacası kahve falında saray görmek hem real hayatımızda yapılacak olan köklü değişimleri, hem de sosyal anlamda kendi gelişmelerimizi simgeleyebilir.

Falda Saray Görmek;

Örneğin bu konuda katılacağımız kurslar, el işi aktiviteleri, hobi merkezleri, dil kursları ya da çalışma hayatında olanlar için iş konusunda yaşayacakları atılımlar veya yaşanan ruhsal iyileşmeler faldaki sarayın bize önceden verdiği müjdelerden olabilir. Bu yüzden de fincan da saray gördüğümüzde hayatımızda yaşadığımız gelişmelere sadece maddi anlamda değil, bir bütün şeklinde bakmalıyız.  Tüm bunların çerçevesi içinde kahve falında saray görmek fal sahibini mutlu edebilecek olan anlamlar taşımaktadır.

“Falda Saray Görmek ne anlama gelir?”

Örneğin bu konuda fincanın ortasında çıkan saray, ev taşıma niyetinde olan kişilerin bir süreliğine bu düşüncelerini ertelemesi gerektiği mesajını vermektedir. Eğer sarayın kapısı yoksa size gelmeyi düşünen misafirin varlığını işaret etmektedir. Yine bahçeli bir saray tüm sorunlarınızın çözümlenebileceği ve eşinizle, çocuklarınızla içinde muhabbet kuşları gibi yaşayacağınız bir eviniz olacağına işarettir. Kahve falında saray görmek eğer çatısı varsa yine hayra yorulur. Zira falda çıkan çatı bekarlar için izdivaca, mutlu bir hayata ve bebek yapıp bir an önce mutlu bir aileye kavuşmaya işaret eder. Yine ağaçlıklı bir yol yanında saray görmek, ya da ağaçlar içinde bir saray görmek tatlı dilli ve muhabbetli misafirlere delalet eder. Öte yandan fincanda ya da tabakta kaç adet ağaç bulunuyorsa da o miktarda misafiriniz gelecek demektir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git