Falda Savaşçı Görmek

Falda Savaşçı Görmek
16 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 3.701 kez okundu.

Falda Savaşçı Görmek

Kişiler gelecekleri hakkında fikir sahibi olmak için çeşitli fal yöntemlerini denemektedir. Tarot ya da kahve falının yorumlanması ile birlikte zaman zaman kişiler gelecekte kendilerini ne gibi olayların beklediği hakkında fikir sahibi olabiliyor. Falda benzetilen şekillerin anlamını iyi bilmek gerekir. Bilindiği gibi tarot falı çeşitli simgelerin yorumlanmasını işaret eder. Kahve falında ise kahve telvelerinin oluşturduğu şekillerden yola çıkılarak yorum yapılır. Falda savaşçı görmek falın genel yorumuna göre farklı şekillerde ifade edilebilir. Kahve falında yorumlayıcının hisleri önemlidir. Bu nedenle zaman zaman şekiller kahve falına bakan hissine göre farklı anlamlara gelebilir. Kahve falında görülen savaşçı güç ve kudret anlamına gelir. Eğer savaşçının elinde bir kılıç var ise bu bir kimsenin oyununu bozma anlamına da gelebilir.

Falın Yorumlanması

Falda savaşçı görmek falın geneline göre yorumlanması gerektiğinden dolayı öncelikle bu şeklin fincanın hangi kısmında toplandığına bakmak gerekir. Kahve falında şekillerin sağ kısımda birikmesi gelecek hakkında bilgi vermektedir. Sol kısımda biriken şekiller geçmiş hakkında bilgi vermektedir. Bu nedenle falda görülen savaşçının sağ kısımda olması gelecekte kişinin baş etmesi gereken zorlu günlere işaret edebilir. Bunun yanı sıra kişi çok yakın dostları ile arasına keskin mesafeler koyabilir. Kahve falında görülen savaşçı eğer kılıcı yukarı kaldırmış ise bu durumda kişi bir zorluğa karşı dik duracak ve zorluğun üstesinden gelecektir.

Falda Şekillerin Anlamı

Falda savaşçı görmek kişinin karşılaşacağı güçlüklere de işaret edebilir. Kahve falında görülen şekillerin yorumlanması için öncelikle hisleri ön plana çıkarmak gerekir. Kahve falına bakan kişi şekilleri yorumlamadan önce diğer şekiller ile bağlantı kurabilmelidir. Kahve falında görülen şekiller kişiden kişiye farklı yorumlanabilir. Bu nedenle falda dileklerin de önemi vardır. Kahve falını yorumlamak için şekillerin genel yorumunu ve hisleri ön plana çıkarmak gerekir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git