Falda Tarantula Görmek

Falda Tarantula Görmek
17 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.959 kez okundu.

Fal baktırmak insanın merak duygusunu gideren eylemdir. İnsanlar fal baktırarak hayatında neler değişeceğini görmek ister, iyi şeyler görüldüğünde onlara hazırlık yapar. Falda çıkan kötü şeyler içinde kendince önlem almaya çalışır. Bazı insanlar ise fal yaptırmak için adım atmaz. Onlar hayatlarında sürprizlerden hoşlanan kişilerdir. Fallarda çeşitli objeler ve canlılar görülebilir. Bunların hepsinin ayrı bir anlamı vardır. Örnek verirsek atın mutluluğu işaret etmesi.

Fal Çeşitleri Nelerdir?

En çok bilinen fallar kahve ve el falıdır. Ancak fal çeşitleri bunlardan ibaret değildir. 10 adetten fazla fal çeşidi vardır. Bu falların hepsinin ayrı uzmanları vardır. Bu fallardan su falı, ateş falı, yaprak falı, tespih falı, yüzük falı, zar falı ve ay falı en çok tercih edilen fallardır. Fallara inanç kişiden kişiye göre değişir. Bazı insanların baktırdığı falların birebir çıkması fala olan inancını artırmaktadır. Bazı kimseler ise fallardan uzak durur. Uzak duranlardan bazıları inanmasa da çoğu inanıp hayatındaki sürprizleri önceden bilmek istemez.

Falda Tarantula Görmek

Falda tarantula ne yazık ki iyiye işaret eden bir şey değildir. Fallarda tarantula çıktı ise bu olumsuz şeyler olacağına işarettir. Arkadaş çevrenizde ya da iş hayatında sizi rahatsız edecek gelişmeler olabilir. Bazı yakınlarınız sizin arkanızdan iş çeviriyor olabilirler. Bu insanlar sizin yüzünüze gülüp size karşı içinden kin besleyen kişiler olabilir. İş hayatınızda sizin rakibiniz olan kişiler sizin mevkiinize gelmek ya da sizle yarış halinde olup hedefte olan bir mevkiye yerleşmek için sizinle gizliden bir yarış içinde olabilirler. Falda tarantula görmek bazı kişilerin size tuzak kurduğuna dair de bir işaret olabilir. Tarantula fallarda çıkan bir sembol olarak genellikle kötü insanlarla ilişkilendirilir. Bu kötü insanlara karşı insanların dikkatli olması gerekir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı